Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy elégítsem ki a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy elégítsem ki a barátomat orálisan, ha kicsi a szám?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, szóval sosem próbálkoztam ezzel...De félek, ha egyszer oda kerülök, nem tudom orálisan kielégíteni a barátomat, mert nem férne be a pénisze a számba. Tudom, hogy nagyon hihetetlenül hangozhat, de tényleg nagyon kicsire tudom csak kinyitni a szám, sokszor, amikor pl. szendvicset eszek és nagyra nyitom a szám, hogy beférjen (egy sima zsömle nagyságú szendvicset kell elképzelni), kiroppan az állkapcsom és utána órákig fáj..Még 2 ujjam is csak úgy fér be a számba, ha a fogammal karcolgatom.

Így soha nem leszek képes az orális szexre? És fiúk, ti mit szólnátok, ha a barátnőtök erre hivatkozva utasítaná vissza? ._.


2018. máj. 26. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Szia

nekem ugyan ez a problémám nekem is ki kattan az álkapcsom... viszont én nem rettentem el a dologtól nekem volt a jelenlegi párom előtt 3 partnerem kisebb szerszámmal.

A mostanival történt hogy kiakadt a dolog közben az álkapcsom. Viszont nem akartam erről az élvezetről emiatt lemondani elkezdtem a porcokat erősíteni több magnéziumot és kalciumot fogyasztok pezsgőtabletta és sima tabletta formában ami javított a helyzeten.

Megjegyzem voltam több fogorvosnál röntgenek sorain mentem végig és azt mondták ez izületi probléma hogy nem tudom kinyitni nagyobbra a számat 2-3 ujjnál.

Viszont azóta jobb és próbálunk mélytorkozni is és egyre jobban megy. Ne add fel és ne félj párszor én is elkeseredtem de türelmesen és egyre többet gyakorolva jobb lesz.

Probálj több magnéziumot és kalciumot szedni és ne félj ne mondj le az élvezetekről :)


21/n

2018. máj. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Nemtudom nekem exem ezt magyarazta h nemtudja nagyra kinyitni a szajat es azert nemakarja... haat valahogy nemhittem el ... xd 19f
2018. máj. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂😂😂
2018. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kell nagyra nyitni a szád,csak a makkját kapd be és a nyelveddel körözz rajta. Tévhit hogy mindig tövig be kell kapni, a kezeddel meg sem érinted és tele spricceli a szádat. Csak ekkor kell egy picit nyitni a számon,ha már nem lüktet nyelheted az ajándékot. Én imádom.
2023. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!