Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek meleg a barátom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg a barátom? Történetünk röviden?

Figyelt kérdés

Először azzal jött h szeretnè ha a fenrkèvel is foglalkoznèk. szereti ha nyalva van, majd jött az ujjazás és a vibri a fenekèbe.ugy látom a punci nem igazan izgatja mindig csak azt akarja hogy szopjam. nekem mèg ő soha nem csinált oralt.ugy érzem a kapcsolatunkba én vagyok a férfi. én dugom őt nem ő engem. nagyon elkeserítő

32 N


2018. máj. 26. 11:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a "hóbortjai" mellett téged is ugyanúgy kielégítene,nekem akkor is gyanús lenne a dolog,így meg pláne.

Szerintem kérdezz rá kerek-perec,hogy biszex-e.

2018. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
a puncimat sem nyalta soha, én meg nyaljam a fenrkèt?
2018. máj. 26. 11:48
 3/22 anonim ***** válasza:
Furcsa..Beszéld meg vele.
2018. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem full meleg csak nem akkar pasival lenni a baráti köre és a munkája miatt te vagy az alibi!
2018. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Passziv örömökre vágyik az tény. Egyenlőre még nem tudja ezt egy férfitől elfogadni.
2018. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Szia... nekem is volt egy ilyen kapcsolatom... Èn nem nyaltal a fenekét mert nekem ez nem fért bele... az hogy izgassam a fenekét dugják be az újjam az talán és közben szopjam... után őszintén kiábrándultam belőle... ő engem mindig kinyalt amúgy és meg is dugott rendesen... de én is tartottam tőle h meleg...
2018. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
sajnos ezt nem lehet vele megbeszélni, mert örökké szidja a melegeket, és ha lenne is benne ilyen hajlam soha nem mondanà el az igazat.
2018. máj. 26. 11:56
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
6. Os vagyok.... kapcsolatunk vége felé amikor ezt kérte tőlem hogy csináljam és közbe szopjam, én annyira gusztustalannak tartottam hogy öklendeztem mert hánynom kellett atttol hogy a seggét kell újjazni! És elvileg így sokkal nagyobbat élvez🙂
2018. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond neki hogy neked ez egy oldalú és ha nem szeretnéd folytatni ezt a kapcsolatot
2018. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%
Kedves kérdező! Miért pazarolják a nők az idejüket ilyen férfinak mondott valaki mellett? Itt vagyok én aki imád mindent amit egy nőnek lehet adni! Szeretnék komoly hosszú távú kapcsolatot, de egy nő sem akar megismerni, vagy csak nagyon nehezen, és ha sikerül meggyőzni akkor meg teljesen oda van értem. Ismerjük meg egymást!
2018. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!