Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero férfiak. Mi lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiak. Mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés

Hetero srácok mi lenne a reakciótok ha az utcán/bárban/edzőterembe/egyéb nyilvános helyen egy meleg srác oda menne hozzátok és meg dicsérne hogy szexi vagy/jól nézel ki.

Tehát nem hívna randira,nem mozdulna rátok egyszerűen csak megdicsér titeket.



2018. ápr. 27. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
"Köszi, de a nőkre bukok."
2018. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Addig amíg kúltúrált és ért a szóból, nem zavarna. Semmi bajom a melegekkel, egész addig még engem nem zaklatnak. Ha csak ennyi lenne, akkor semi gond, de szólnák, hogy ácsi.
2018. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Én meleg vagyok, de akár nőket, akár férfiakat egyaránt megdicsérek( persze ismerősöket). Nem értem, hogy a dicséretet is minek szexualitás hoz kapcsolni
2018. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Neki nem mondanék semmit, csak megköszönném, gondolom hogy azt várja. De amúgy furcsállnám, hogy miből gondolta hogy meleg vagyok, vagy miért nekem mondja, nem pedig annak aki értékelni tudja és ő is tetszhet neki.
2018. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Kissé értetlenül , zavartalan de megköszönném...ha tovább " menne" , finoman leállítanám
2018. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Ramone ***** válasza:
26%
Valszeg meghegyeznèm neki hogy melyik női rokonának bokoljon ilyen stílusban ...
2018. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Leszarnám, arrébb mennék.
2018. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Attol fugg. Ha csak ugy kapásbol odavágná és folyna tovább az élet, valoszinuleg h értelmetlenul nézve megkoszonném és mennék tovább. Ha esetleg látnám, hogy szeretne (normális!) beszélgetésbe eregyedni velem, mondanám neki finoman, hogy bocsi, de nekem ez nem jon be. Másra vagyok beállítva. Ha viszont rámászos lenne, elkuldném a busba. Finoman fogalmazva.
2018. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Chac Xib Chaac ***** válasza:
9%
Elhajtanám a p*CS@ba
2018. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Örülnék a kedvességének!
2018. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!