Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért buktok az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért buktok az ilyen vékony eltartott, nagyképű, sikerorientált, bulizos, narkos fiúkra?

Figyelt kérdés

2018. máj. 27. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Mert jobbak egy ilyen kis mocsolodo surmotol, mint te vagy.

N

2018. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy vettem észre, hogy a csinos, értelmes, rendes családból származó lányok az ilyenekre buknának, bár a "sikerorientált" kifejezés pozitív... :)
2018. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Kizárt dolog, mert nem tudom.
2018. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én inkább lefejelném őket...
2018. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert van önbizalmuk, van életcéljuk, tudják, hogyan kell jól érezni magukat, ezért mi is jól érezzük magunkat velük, van humoruk, sokszor bunkók, de velünk mégis kedvesek, és így nagy a kontraszt, stb.
2018. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
mert nem azon nyavajognak egész nap, hogy miért buknak a lányok felpumpált nagyképű sikertelen otthonülős sörvedelő fiúkra.
2018. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 János Gilján ***** válasza:

Kérdező neked való ez a degenerált brigád, csatlakozz hozzájuk:

[link]

2018. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Janika mé s miből gondolod, hogy szűz vagok?? :D full madár vagy!
2018. máj. 28. 10:25
 9/9 A kérdező kommentje:
5/8 jó bita lehetsz ha téged egy bedrogozott ember felvidit és közben masokkal bunkó :D
2018. máj. 28. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!