Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fog működni köztünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fog működni köztünk a szex, ha közben nem tudok fejben ottlenni?

Figyelt kérdés

Nem új kapcsolat, sokszor voltunk együtt, az utóbbi időben már akár felkapcsolt villany mellett is. Pár perc elég volt és sikerült elmennem, egy aktus közben akár többször is.

Most viszont válságban vagyunk, egész pontosan szakítottam is. Nagyoj szeretne békülni, de én attól félek, hogy nem menne a szex, ha pedig menne is, nekem nem lenne jó, nem tudnék nem arra gondolni, ami történt. Az járna a fejemben, hogy most is másra gondol. Így milyen lenne? Működhetne? Elmúlna?


2018. máj. 27. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi okozta a kapcsolatotok végét?
2018. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy nő ... Hogy is mondjam? Kedvére tett a szájával. Részleteket nem tudok, nem tudok az egészről semmit, csak a lényeget.
2018. máj. 27. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Más sem érti, hogy mi történt?
2018. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megcsalt.
2018. máj. 27. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető volt.

Azt gondolom, hogy előbb a kapcsolatotokon gondolkodj, ne a szexen. Meg tudsz neki bocsátani, vagy nem? Mert ha nem, fölösleges szexelni, ha meg igen, az azt jelenti, hogy el tudod engedni a történteket, és nem a csajra gondolni, miközben benned van. Ez döntés kérdése. Ha meg szeretnél neki bocsátani, mert annyira szereted, akkor menni fog a szex is.

Hozzáteszem, hogy van olyan barátnőm, aki megbocsátott a barátjának ezért, de még mindig szokott a csajon gondolkodni. Szóval nem, abszolút nem garantálható, hogy elmúlik.

2018. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért akarod újra csinálni vele? A bizalomvesztés a magyarázat. Én se tudnék anélkül lefeküdni a pasimmal, és élvezni sem.
2018. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha kibékülünk, nem húzhatom hetekig, hónapokig a szexet sem. Ezért gondolkodok ezen is.
2018. máj. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!