Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egy nő masztizni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő masztizni kezdene előttetek, akkor meddig bírnátok ki, hogy ne nyúljatok hozzá? Illetve mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 27. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Nehezen bírnám ki hogy ne ugorjak rá !😉
2018. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Kibírnám végig, de úgy a mókás ha én is foglalkozhatok magammal közben.. esetleg segítenék. Egyébként engem izgatna végignézni..

28f

2018. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha egy "könnyebb átugrani mint megkerülni" típus, gond nélkül kibírnék bármilyen fizikai érintkezést vele.
2018. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Kellemetlen lenne, mert a barátnőm pont erényövet viseltet velem. Szóval nemhogy hozzá, de még magamhoz se tudnék nyúlni.


24/F

2018. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Ja engedné, nem várnák egy percet sem! 😊
2018. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ, hol!
2018. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Miért kéne kibírni?

Valószínűleg nem véletlen csinálja előttem.

32/F

2018. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

A mai napon egy gátlástalan, általam nem ismert nő szeméremsértést követett el ellenem: a megkérdezésem és beleegyezésem nélkül elém tárta genitáliáját és a jó ízlésre fittyet hányva maszturbálni kezdett. A nő beteges, exhibicionista magatartása által okozott traumák számát és mélységét szakember fogja csak tudni megítélni. Átlagos keresetem van, így ez a terápia anyagilag komoly hátrányt fog jelenteni nekem, azonban úgy érzem, hogy nem tudom folytatni az életemet ezen törés feldolgozása nélkül.


Kérlek, figyeljetek arra, hogy az erőszakos, destruktív magatartás soha ne maradjon felderítetlenül – így a jövőben talán kevesebb ember fog ehhez hasonló, megnyomorító élményben részesülni. #metoo


Ezt.

2018. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Bár nem vagyok férfi, de azért válaszolok.

Én gyakran szoktam ilyesmit csinálni, és olyankor “ráparancsolok” a pasira, hogy nem érhet hozzám. Eddig még senki nem bírta ki, hogy ne érjen hozzám.

2018. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem kibírnám simán akármeddig (ha kell), viszont jó kis élményt adna, egy darabig nem felejteném el. A reakcióm az lenne, hogy végig nézném közben a lányt.
2018. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!