Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatlan férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan férfiak! Hogyan élitek meg? Izgultok ha alakul egy nővel, de ti még szűzek vagytok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem izgulok ilyenen.
2018. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgulok. A randik előtt szoktam izgulni, de aztán már nem. Majd lefekszik velem, ha eljön az ideje. Már attól is merevedésem van, ha csak átölelem a derekát és megcsókolom. Szóval nem is érzem úgy, hogy annyira sietnünk kellene valamivel.
2018. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

erre milyen választ akarsz? ez a kérdés oximoron. Izgulnak e a szüzek ha szex fele megy a dolog? Hát ha nem ők, akkor kik?


és a válaszok, hogy "nem izgulok, lesz ami lesz" meg hasonló, hát vazze, szűz vagy, nem tudod mit beszélsz, nem kell megjátszanod magad, persze, hogy izgulsz, valószínűleg ezért vagy még szűz!

2018. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# ez hülyeség, én nem izgultam az első szex előtt. bár nő vagyok, de szerintem ez a kérdés szempontjából nem számít.
2018. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Izgultam. 23 éves voltam. Az lett volna az utolsó próbálkozásom az életben, annyira el voltam már keseredve.

Valami csoda folytán összejött és még nagyobb csoda folytán nem bénáztam. Nem is tudta meg soha hogy ő vette el, annyira szégyelltem már hogy szűz vagyok.

Ott már nem csak a szüzességem volt a tét... Azóta már rendbe szedtem magam. De szerintem a legtöbb ember izgul az első elött.

2018. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!