Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fősulis, egyetemista lányok,...

Fősulis, egyetemista lányok, hogy reagálnátok, ha egy srácról, akivel alakul valami kiderülne, hogy még nem volt párkapcsolata, vagyis még teljesen tapasztalatlan ilyen téren? Mondjuk 21-24 év közötti a fiú.

Figyelt kérdés
Emiatt lehet, hogy esetleg nem mennétek bele egy kapcsolatba vele vagy adnátok neki egy esélyt? Mikor jobb, ha kiderül, kapcsolat legelején vagy később?
2010. dec. 19. 17:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
74%
Én is tök hasonló srác vok, amit leírtál a kérdésben. Érdekelne a válasz.
2010. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
96%
Amikor szóbakerül. Nagyon szerencsétlenül jön ki, ha ezzel indítasz, viszont hazudni tilos.
2010. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim válasza:
100%

Az, hogy régen mi volt az szerintem teljesen lényegtelen. Az a fontos, hogy most mennyire vagyunk egy hullámhosszon. Ha úgy érzem, hogy jó vele, akkor teljesen mindegy, hogy hány nővel volt előttem.

A párkapcsolat téma előbb-utóbb úgyis fel fog jönni és akkor elmondod. Nem kell ezen izgulni.

2010. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még természetesen adnék neki esélyt :)

Annyi, hogy ne próbáld magad mártírnak beállítani emiatt, mert az borzasztó. Kezeld lazán a témát, ha előjön, akkor ne titkold, de ne is ezzel indíts természetesen :)

2010. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
100%

A múltnak vége, a jövő még nem érkezett el, én a jelennek élek.

Ha szóba kerül elvárnám, hogy őszinte légy hozzám, de soha nem érdekelt hogy kinek hány barátnője volt előttem.


Azt meg gondolom mondanom sem kell, hogyha emiatt esélyt sem ad, nem érdemli meg, hogy te küzdj, esetleg szenvedj miatta.

2010. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez tenyleg lenyegtelen.Egyszeruen nem ez szamit.
2010. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
100%
ha s csaj ilyenen gondolkodik hogy emiatt eldobna 1 kapcsolatot akkor már most jobban jár a srác ha nem erőlteti. Micsoda kérdés ez?:S
2010. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként mindenben megfelel annak, amilyet én keresek, akkor nem számítana. Nem ez alapján választok, az őszinteség viszont fontos. De én egyébként is olyan nő vagyok, aki nem szereti a kalandozó, összevissza k*félős férfiakat, úgyhogy minél kisebb az adott szám annál jobb.:)
2010. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
100%

ha rákérdez, mond meg, hogy nem volt még hosszútávú kapcsolatod. nem kell részletezni, ha nem kérdezget annyira. az én párom se mondta meg, sőt, azt se, hogy nővel se volt még, és ezért mikor először együtt voltunk egy nyaraláson volt, 12en aludtunk egy szobában...(délután történt, csak mi voltunk benn, de na...ha tudom, nem így lett volna).

nem kell mondani, részletezni, csak ha kérdezi


20Ł

2010. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
ja ez több mint 1,5 éve volt, akkor 18 éves múlt a srác
2010. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!