Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ajándékokkal akar megvenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékokkal akar megvenni?

Figyelt kérdés

Randizok egy pasival, már 2x le is feküdtün. Kedves, aranyos stb. Randira is gyakran hozott virágot, csokit, mindig állta a számlát. De mostanában drága ajándékokat szeretne venni, most is egy Apple iPadet vagy felajánlotta, hogy szereltet klimata lakásomba. Persze örülnöm kéne de kicsit fura, annyira még nem ismerjük egymást. Elektronikai cégben van érdekeltsége így tudom, hogy olcsóbban kaphatja meg ezeket, de akkor is fura.

Így akarja biztosítani, hogy vele maradjak? Mondtam neki, hogy nincs szükség ekkora dolgokra és hogy a családomnak sem tudnám hogyan prezentálni, hogy egy kvázi idegen százezreket költ rám. Mondta már, hogy élvezi ha randizunk és nem csak kifejezetten a szexre gondol. Többször előfordult, hogy csak kajálni stb voltunk és azt is élvezte.

26N



2018. máj. 28. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak jo fej... bár ezt kétlem a mai Világban. Szóval szerintem igen megakar venni.
2018. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy az exei ezeket elvárták.
2018. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen azt említette, hogy volt exe aki autót kapott. Az a baj, hogy meg sem kérdez a dolgokról, csak berendel nekem egy telefont stb. Ennek örülnöm kéne de hivatalosan még nem is járunk.
2018. máj. 28. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek.

Bár én nő vagyok, de én is szeretek ajándékot adni annak, akit szeretek.

Sajnos annyi sok gyökér, kétszínű aljas ember van a világon, hogy az ilyen ritka jó emberek gyanúsnak tűnnek mindenkinek.

2018. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ķerdező! Add nekem a pasit!!
2018. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő így fejezi ki a szeretetét, nekem is van közeli ismerősöm, aki így fejezi ki, mert neki ez a természetes
2018. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez olyan qrvás, te mit adsz neki ?

Én olyan kellemetlenül érezném magamat, hogy lehet a p.ba küldeném el.

2018. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne fogadd el! Mert ha nem jössz össze vele akkor megmutatja az igaz erőszakos arcàt és te leszel az aranyàsó qurva
2018. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok, hogy mi lesz ha nem lesz ez a dolog tartós...
2018. máj. 28. 23:35
 10/11 anonim ***** válasza:

szia!


Vannak emberek, akik úgy fejezik ki a szeretetüket, hogy pénzt vagy ajándékokat adnak. Lehet hogy ő egyszerűen ilyen típus, főleg ha tehetős, akkor neki ez sokkal kevésbé extra dolog, mint esetleg neked.


3 évig volt egy pasim, aki szintén ez a fajta. Neki nem ügy több 100 ezret kiadni bármire - akinek sok van, annak a pénz gyakran nem jelent semmit.


Szex sem alapfeltétel ehhez amúgy - olyan jóbarátom is volt (már meghalt szegény), aki tényleg szeretetből vett nekem egy fényképezőgépet, mert látta hogy imádok fotózni, de csak egy huszonéves Zenit-em volt, az is már az utolsókat rúgta, és nekem nem tellett újra, jóra. Ővele tényleg mindenféle intimitás nélküli barátságban voltunk, tehát semmi olyan nem vezérelte, hogy majd az ajándékok miatt lesz szex is. :D.



Ugyanakkor, mi nem ismerjük ezt a férfit, és ezek szerint annyira még te sem. Én egyelőre óvatos lennék vele, nem fogadnék el mindent, főleg nem nagyobb értékű ajándékokat. Az szerintem jó döntés volt, elmondani neki, hogy a családod előtt nem akarsz magyarázkodni, ez egy jó indok. Csak azt fogadd el, ami neked nem kellemetlen. És ezt nyugodtan mondd meg neki a továbbiakban is, hogy te nem akarod magad kellemetlenül érezni.

2018. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!