Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap annyira dugtam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap annyira dugtam egy csajt, hogy több rács is eltört az ágyán. Szerintetek jogosan akar velem vetetni egy újat?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Igen

Szerintem megéri

2018. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Miután szó szerint szétb.sztad az ágyát, mire számítottál ?
2018. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Erősebb ágyat vegyetek.
2018. máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Kamu kérdés...keress pszichológust haver...komplexusod van
2018. máj. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

lehet kamu kérdés, de válaszolok rendesen.

Szerintem nem jogos. A dugás egy társas ige ebben az esetben. Két ember csinálja. Ő is leállíthatott volna hogy "hallod te retard, eltörik az ágy. változtassunk pozit, vagy hagyjuk a p*csába"

2018. máj. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Kösz kérdező.

Most takarithatom fel a kávét az asztalról...

... A röhögéstől kiborult...

2018. máj. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Nő vagyok...bizonyára nem hagytam ovlna (ahogy előttem is írták),hogy az ágyam ripityára menjen, ez nem egyetlen mozdulat következménye volt gondolom.


Ha nem szólt, vélhetőleg Ő is élvezte, ezzel hozzájárult ahhoz,hogy szétnyiheljétek az ágyat.


Nem kérném,hogy vegyél másikat, de akár önként is felajánlhatod, már ha tartós a kapcsolat és nem egyszeri vehemens jelenet volt.

2018. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, de a fele költség az övé. De ne hagyd, hogy csak úgy kiválasszon egy ágyat, hanem mondd meg neki, hogy csak akkor fizetsz, ha az az ágy már bizonyított. A szétkúrt ágy sem volt új, tehát sok próbálkozást, használatot követően adsz pénzt.
2018. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, de


szerintem ez nem is jogosság, hanem inkább lovagiasság kérdése továbbá praktikusság is - ha szereted és jó vele és hosszú távra tervezel, akkor mindenképpen megéri befektetned az ágyba!:))


De most már strapabírót vegyetek!!

2018. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A barátommal 2 ágyat tettünk tönkre. Sosem kérte el az árát, mindkettő az ő ágya volt. És én mindig úgy éreztem hogy kettőnk súlya és a mozdulatok miatt ment tönkre... szóval az a típusú ágy rossz...sztem fele-fele, de jobbat vegyetek!
2018. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!