Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lany, meglatja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lany, meglatja, hogy egy csávónak áll a farka, gatyán keresztul, vagy strandon vagy bárhol, mi jut eszebe eloszor?

Figyelt kérdés
Hogy de gáz, vagy hogy undorito, vagy tetszik neki vagy mi?1
2018. máj. 29. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha bejössz neki, akkor izgatóan hat rá, ha taszítónak tart, akkor gusztustalan vagy :D
2018. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Az első leírta helyettem
2018. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az előttem szólókkal. :D
2018. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Toldjuk meg a kérdést kíváncsiságból.


Milyen testalkat/arc ami alapján bejön egy pasi ? A helyszín maradhat.

2018. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Még jó,hogy nincs kettős mérce a világon... Mert egy ronda férfinak nem lehetnek szükségleteik,vagy nem válaszolhat bizonyos reakciókkal a teste egyes ingerekre, mert az "fúj, gusztustalan! Na mehetnek az emberek a f..omba,mind ahányan vannak!
2018. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

#5 Ez sajnos így megy. Tagadhatjuk ha akarjuk de akkor is így van.


Próbálj beállni a sorba vagy menj vele szembe.


Nincs rossz döntés.

2018. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Elég szomorú,hogy így van,ezért is felesleges parazita faj az ember a Földön. Mélyen szégyellem magam,hogy embernek születtem,semmi de semmi hasznunk nincs. Egyikünknek sem.
2018. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Én inkább jót mosolyognék rajta magamban, szánalmas, hogy nem tud uralkodni magán, nézzen ki bárhogy.
2018. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az lenne az első gondolatom,hogy még biztos szűz a fiú,ha ennyitől áll a bré.:)
2018. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Ennyitől áll a bré? Nem azért, de ha én fáradt vagyok, akkor van hogy csak úgy magától elkezd állni. Nem kell hozzá semmi gondolat, vagy látvány. Néha van csak úgy az embernek erekciója és ha elindul, akkor elég nehéz kontrollálni, mert már akaratlanul is arra gondolsz. Hogy tudnál nem arra gondolni, hogy erekciód kezd lenni mikor érzed, hogy feszül a nadrágod? Csak megsúgom, hogy az ilyenek miatt is alakul ki sokszor szexuális zavar. Az ember elkezdi szégyellni magát, ez eljut odáig, hogy szégyelli a szexualitását és vagy erekciós zavar lesz belőle, vagy korai magömlés. Korai magömlés azért lesz, mert tudat alatt(és ezt valójában az ember nem is tudja megfogalmazni magának) túl akar lenni a dolgon. De erről kérdezz szexuálpszichológusokat, vagy olvass utána!
2018. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!