Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek még nagyon bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek még nagyon bejönnek rajtam kívül ezek a női celebek?

Figyelt kérdés
Gallusz Niki, VV Ágica, Karsai Zita, Bencsik Tamara, VV Gigi, VV Vera

2018. máj. 31. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2018. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
2018. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor neked a prolik jönnek be.
2018. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem az esetem.
2018. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gallusz Niki szép nő volt régen és istenien jó teste volt. Szögeczky Ági egy istennő volt, de már nem fiatal. Karsai Zita is szép és jó csaj volt. Ha jól rémlik külföldön alapított családot. Bencsik Tamara szép lány de semmi extra. Gina teste iszonyatosan formás volt és gyönyörű is. Vera pedig fiatalon álomszép csaj volt, de mintha valami nagy törés történt volna az életében.


Ha bármelyik csajt kérhetném húsz évesen akkor Ági és Vera közt vacilálnék....

35F


u.i.: Akinek ezek a nők nem tetszenek azok nem a külsejüket nézik hanem elvi előítéleti alapon döntenek. A bulvár szennyvízéből él a karrierjük de külsőre mint nők nagyon szépek.

2018. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!