Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pasi, akinek bejönne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, akinek bejönnek a teltebb nők, akiken van egy kis felesleg, vagy csak a sportos és/vagy vékony alak a vonzó?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 21:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire teltebb. Én szeretem az olyat is :)
2018. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
előfordul, hogy vannak ilyen hölgyekből csinosak és szexik, igen :).
2018. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mutatnátok pl-t? Linket vagy konkrét személyt
2018. máj. 23. 21:42
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek a teltebb nők, volt is már teltebb barátnőm és kifejezetten pozitív élmény volt.

26F

2018. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem nézel ki terhesnek a hason lógó háj miatt :D

vagy remeg úgy a combod mint a kocsonya és simult úgy egymáshoz h kiszakad a farmered középedt...

és a felkarod és tricepszed nem egy egy csüng-müngő ami integetéskor leng mint a szászló :D

És cicanadrágban nem olyan a combod meg a kuffered a narancsbőrtől mint egy lyukacsos karfiol

Nem vág be úgy a derekadba a bugyi hogy szinte kibuggyanjon

és nem 100+ felett vagy bármekkora magas is vagy


És egészséges vagy nem befolyásol semmilyen betegség mégis a fönt említett borzalmakkal rendelkezel az elég tré

2018. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
max 55kg. 32F
2018. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hol a link?Amúgy sok nőt vonzóbbá tesz egy kis felesleg.

[link]

2018. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Terhesről jut eszembe... nyomtam már meg terhes csajt és brutááááááál jó volt :)


Egyébként a dagikkal inkább az szokott a gond lenni, hogy nem ér be normálisan az amúgy sem rövid farkincám. Szerintem amúgy egyszerűbb ha feltolsz arc nélkül egy képet valahova és írunk véleményt vagy dobhatod privibe is ha gondolod ;)

2018. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon kövér nem, de a szexi telt nagyon bejön. Szerintem a férfiak nagyrésze ezt szereti, ha van egy kis popsi, mell, tehát egy kis fognivaló. SZerintem egy 70.75 kg-ig még elmegy.

21/F

2018. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

A nagyon kövér nem, de a szexi telt nagyon bejön. Szerintem a férfiak nagyrésze ezt szereti, ha van egy kis popsi, mell, tehát egy kis fognivaló. SZerintem egy 70-75 kg-ig még elmegy.

21/F

2018. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!