Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal most tervezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal most tervezem hogy először lefeküdjünk egymással. Nagyon izgulok. Mit kell tudnom? Fájni fog?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha normálisan bánik veled akkor nem fog fájni, sőt.. kellemes lesz.
2018. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ne félj, nem fog fàjni.

Csak óvatos legyen a sràc.

2018. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ha a srácnak is az első, akkor ne gondolj nagyon hosszú menetre. Kérd meg hogy legyen óvatos. Esetleg igyatok 1 pohár bort elötte. Ha ráizgultok csak rosszabb lesz. Sok sikert! :)
2018. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos, hogy nem fog fájni, akkor sem, ha óvatosan bánik veled a barátod, ez rengeteg mindentől függ. viszont ha fáj, ne hibáztasd magad, mert itt mindenki azt írja neked hogy nem fáj, szólj a barátodnak ha már nagyon kellemetlen.
2018. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
mekkora farka van? én elég szűk vagyok - bár én is nyilván szűzként ezt annyira nem tudtam magamról - nekem pl fáj az átlagos pénisz is én a kisebbet szeretem egy nagy szüzként nagyon tud fájni nekem olyan volt és senkinek nem kívánom
2018. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Miért hazudjátok azt hogy nem fog fájni, amikor 10-ből 9lánynak fáj?
2018. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell tudnom?

Gumi nélkül ne engedd a behatolást. Legyen minimum fél órás az előjáték. Csak akkor hatoljon be, ha már elég nedves vagy. Szólj, ha valaki nem jó. Kommunikáljatok.


Fájni fog?

Ezt mi nem fogjuk tudni. Nekem egyáltalán nem fájt. Lazulj el minél jobban.

2018. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%

Én mikor barinőmet szűztelenítettem annak annyira fájt hogy levert egy pofont is. Meg sírt is utána. Aztán behisztizett.hiszti után csapkodott eltörte a hangfalat amiben a zene szólt aztán kapott tőlem egy nagy pofont €s lenyugodott.

Minek ennyire drámázni?

2018. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki mas, van akinek faj,van akinek nem. Nekem az elso annyira fajt hogy mar majdnem sirtam,pedig a parom iszonyat ovatos volt es nincs is neki nagy. Ne aggodj, ha megis fajna neked, ezt tuleled aztan a kovetkezo jobb lesz:)
2018. jún. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5%
a 8as jól mondja
2018. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!