Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akinek tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek tetszem, és ő is nekem de nagyon erőlteti hogy lefeküdjünk egymással. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
eddig csak egyszer találkoztunk, és már aznap akarta volna hogy lefeküdjünk. mivel én még szűz vagyok és nem is ismerem eléggé nem vagyok oda ezét a dologért. úgy érzem nem sok kell hogy összejöjjünk de félek hogy ha várna akarok a sexel pár hónapot még akkor dobna. a másik dolog meg amitől tartok az a hogy csak arra kellenék neki. szerintetek mit tegyek?? én 16L ő 19F

2013. máj. 2. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

"nagyon erőlteti hogy lefeküdjünk egymással"

ebből nem fog jó kisülni hidd el nekem!

2013. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Johnny B. Goode ***** válasza:
Csatlakozom az 1. hozzászólóhoz, várjon csak vele egy kicsit, ha szeret, tud várni...
2013. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak "arra" kellesz, úgyhogy nehogy odaadd neki magad! Van egy csomó rendes srác! Keress olyat, aki nem akar egyből megdönteni. 26N
2013. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, mivel gondolom mi zajlódhat le a fejében szerintem is "csak arra" kellesz neki. Normális pasi meg tud várni, ha tényleg szeret akkor meg főleg. Én speciel sosem erőltettem a dolgot úgyis tudjátok mikor minek van ott az ideje. Személy szerint volt már, hogy majd fél év telt el, de szerettem és vártam. Nem kell ajtóstól a házba rontani ;)

27F

2013. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!