Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy már csóktól is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy már csóktól is kb egy gallonnyi előváladékot termelek?

Figyelt kérdés

Gondolom az, de azert rakerdezek. Diohejban: Eddig semmilyen szexualis kapcsolatom nem volt, sot barátnőm sem. Most van baratnom, de szex meg nem volt. A helyzet az, hogy barhol vagyunk, es elkezdunk csokolozni, rogton merevedesem lesz, ami meg nem is gond, ha nem tul feltuno, viszont rogton folyik az elovaladek es ragad, valamint atazik a gatyam. Jo, kis koltoi tulzas a gallonnyi, de tenyleg "sok". Eddig soha, sot, nekem ilyen ejszakai magomlesem sem volt soha, nem volt jellemzo, hogy elovaladek jojjon belolem, csak nagyon ritkan es akkor isnkb egy cseppnyi. Most meg.. Igy reagal a szervezetem, hogy hus-ver no van a kozelemben? 😂 Nem kamu kerdes, meg tudom kisse komolytalan, de nekem igy anonymuskent is kellemetlen ilyet feltennem.


Illetve! Ha mar lesz aktus, akkor ez fog csokkenni, vagy marad ilyen? Mert lassan mar szarnyas betet kell felragasszak😂😂😂😂 19/F


2018. jún. 2. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi itt nem használjuk az imperial systemet, úgyhogy tedd fel rendesen a kérdést.
2018. jún. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első barátnőmnél nekem is ilyen volt...aztán mivel nem történt még semmi még a heréim is fájtak...na akkor már rohadtul nem érdekelt az előváladék :D

Meg pár hónapja randiztam egy olyan csajjal, akit megcsókolva ugyan úgy jött belőlem a cucc, pedig ilyen évek óta nem nem volt. Szóval ne aggódj, fogd fel pozitívan, hogy ennyire felizgat a párod a puszta jelenlétével és egy csókkal.

2018. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, mit értesz imperial system alatt? Feltetelezem az emojikat. Megkerlek, hogy vedd figyelmen kivul, foloslegesnek tartom 2x kiirni. A kerdes adott.
2018. jún. 2. 00:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle mértékegység rendszer létezik, amit használnak:

Az imperial, és a metrikus.

Imperial: font, láb, mérföld, ...

Metrikus: Méter, Kilogramm, ...

Szóval a gallon szóval volt baja a kedves #1-nek

(#1: nem vagy te 9gag user? ott látok ilyen problémákat :D )

2018. jún. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. jún. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy gond, csak arra vigyázz hogy az aktus előtt nehogy belefulladjon a csajszi. Biztos ami biztos, adjál rá mentőmellényt, te meg húzzál búvárruhát... Ja és ezentúl csak tisztasági betéttel a gatyádban csókolózz.😀
2018. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha majd rendeződik a szexuális életed, ez is be fog állni egy normális szintre és csak akkor fogsz "csöpögni", ha tényleg szexre gyúrtok (vagy ha nagyon régóta nem találkoztatok).


Egyébként normális dolog.

2018. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!