Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen "kreatív" módon próbált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "kreatív" módon próbálta már a barátnőd a tudtodra adni, hogy meg kellene dugnod?

Figyelt kérdés

Most az ilyen mindennapos kommunikációt tegyük félre,mikor is simán közli,hogy dugj meg,vagy levetkőzik és rád ül,stb..


Valami fantáziadúsabbra vagyok kíváncsi.

Nekem szar a fantáziám,így csak egy hülye példát tudok írni:


Mondjuk egy étteremben,egy kellemes vacsora után a fülébe súgni,hogy van 20 perce,hogy megdugjon.Oldja meg,hogy hogy és hol.



Tudnátok jókat mondani?



Köszi

N


2018. jún. 2. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Sima kanape,aztan a furdoben allva. De jo volt. Na az nagyon tetszett.
2018. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszolj már.
2018. jún. 2. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Azt hiszed te vagy a főnök?:) És te döntöd el mikor duglak meg?:D

Nagyon tévedsz! Nem duglak meg csak szopni fogsz, és tocsogni a nedvedben amíg haza nem érünk.. utána pedig átértékeled, hogy legközelebb ultimátumot adj nekem szexel kapcsolatban.. ostoba kis k u r v a :)


Egyébként.. elég ha csak hisztizik vagy éppen úgy néz rám, persze ez mindennapi. Viszont nincs is szükség nyakatekert dologra, mindketten tudjuk mi is az amiért egymás közelében vagyunk.


Bár a nyalóka nyalogatása, vagy a csúsztathatós jégkrém egész kreatív tud lenni..persze még ha csak simán nyalva/szopja akkor is önkéntelen elképzelem a szituációt ahogy a pö csöm mel fuvolázik..

2018. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én azt kérdeztem,hogy a barátnő miket mond,nem a pasi...


"Bár a nyalóka nyalogatása"


az már megvolt,csak éppen banánnal.

A kérdés azonban szintén nem ez.



A kérdés szerintem annyira nem bonyolult,hogy kettőből nulla válasz érkezzen rá.

2018. jún. 2. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Mert senkit nem érdekel, hogy mit kérdezel.. :D


+ A nők nem beszélnek erről, a férfiak meg nem tudnak úgy beszélni mintha nők lennének.

Kérdezd a barátnőid. Ezen az oldalon nincsenek kreatív nők, itt csak dagadt hájas retkek vannak akik többnyire iszonyatosan frusztráltak, és férfigyűlölők.

2018. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

majd akit érdekel,válaszol.

szerencsére nem te leszel az.

2018. jún. 2. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Rámmászott, mielött még levetkőztünk, viccelődve azt mondta, hogy még szerencse hogy vízvezetékszerelő vagyok, mert az egész pince tiszta víz, valahova kéne egy tömítés.


Utána jót nevettünk rajta, mert tényleg elég hülyén hangzik, de én akkor beindultam tőle, úgyhogy megvolt a kívánt hatás :D

2018. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!