Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdő szub lány vagyok. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő szub lány vagyok. A fájdalmat csak kicsit élvezem viszont sok mindenre nyitott vagyok. Tudnátok bdsm szexre kreatív ötleteket, tanácsokat adni amitől izgalmas, érdekes, élvezetes lesz az együttlét?

Figyelt kérdés
21/L

2017. jún. 25. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha van fenekelő, korbács, pálca, vibrátor és sok sok kötél akkor könnyű feltalálni magatokat. Én is eleinte a kissebb fájdalmat birtam, de fokozatosan hozzászoktam szép lassan. Mi kedvencünk az elélvezés nélküli izgatás órákon át jol kikötve, közben folytogatás, hajhuzás, légzéskontroll.
2017. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Olyan dolgokat ajánlok Neked, ami kiszolgáltatottá tesz de nem fáj. Ha bízol a partneredben a kiszolgáltatottság nagyon izgató. Kötöztesd ki magad, vagy bilincseljen meg a párod. Kezdetben csak a kezedet, lábadat kötöztesd össze, majd haladhattok az egyre összetettebb kötözésekhez.

Kedvenceim a gőzsba kötés és a melltartó-kötés:

[link]

[link]

Kötöztesd be a szemed! A környezetünkről való információk nagy részét látás útján szerezzük. Ha ezt az érzékszervünket kikapcsoljuk, a többi sokkal érzékenyebbé válik. Érzékenyebb leszel az érintésre, simogatásra, de a fájdalomra is, nem is beszélve arról hogy minden váratlanul ér.

A szájpecket is nagyon szeretjük. Karika szájpecekkel a nyálfolyás egy percen belül megindul ami izgató és megalázó egyszerre.

A csikizés nagyon izgalmas, különösen kikötözve.

2017. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Tudnék, de előttem is írtak már, majd ha kifogytál az ötletből, akkor írj privátot.

30F/dom :)

2017. jún. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%

A kiszolgáltatott helyzet kialakítására törekedjetek.

Mivel sub vagy így a mindennapi életetekbe szabályokat elvárásokat építsetek be. Pl.: otthon csak nyakörvben meztelenül ki kell szolgálnod a párod. Később lehet állandósítani valami olyan nyakörvet amit nem tudsz levenni de a hétköznapi életben is hordható. De az orgazmuskontroll is nagyon hasznos és jó játék. Pl.: erényöv viseléssel.

Fokozatosan építsétek fel a sub életedet. Sok sikert.

2017. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
73%
Egyet értek az előzőekkel, talán még annyit tudnék hozzáfűzni, hogy ha már tapasztaltabb leszel, hagyd el az erényövet, és inkább rakass piercinget a kis- és nagyajkakba úgy hogy összehúzva egy vonalban legyenek, és egy kisebb fajta lakattal zárjátok le. Ennek már a puszta viselése is fájdalmasabb és megalázóbb, de ha ez már túl sok, maradjatok inkább az erényövnél.
2017. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
A "csuklyázást" tudnám ajánlani. Nagyon izgalmas. Mikor nem számít rá a partnered, meg fogod a farkán a bőrt és hirtelen a fejedre rántod...
2017. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!