Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más fiúknál is így működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúknál is így működik ez? 18/l

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt, és akárhányszor szexelünk, neki sosem áll fel magától.

Mármint úgy értem, hogy ha pl csókolózunk, vagy levetkőzünk meztelenre, neki attól még csak meg sem moccan.


Ha elkezdem neki kézzel simogatni, vagy ő magának, vagy szájjal kényeztetem akkor azonnal feláll neki.

Más fiúknál is így működik ez?



2018. jún. 2. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem:) az exemnek attol felallalt h a nyakat csokolgattam vagy latja ha nagyon kívánom:"D de persze hangulattol fugg
2018. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Nekem csak a nagymellű nőkre áll fel magától.
2018. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

hát.. nálam nagyon nem így megy :D


konkrétan ha rákoncentrálok a nőre már az is elég, hogy felálljon.

2018. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Van akinek ilyen ingerekre van szükség, míg másoknak már csak egy öleléstől feláll. Szerintem ezzel ne törődj, ő így működik.
2018. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Az exemnek attól is merevedése volt, ha az ölébe ültem. Kicsit fura, hogy a barátodnak ennyire magas az ingerküszöbe.
2018. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
arra nem gondoltál hogy te vagy ronda?
2018. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Minden ember más, emiatt a baratod egyáltalán nem kerül hátrányba a többi fiúval szemben.

Az én barátomnak már csokolozastol is feláll a farka, vagy ha csak pajzán dolgokról beszélünk. 20/L 22/F

2018. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Már az első alkalmakkor is igy volt?

Vagy csak par hónap után?

2018. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindenkinek önműködő,például az enyém elkezd felállni,de igazi merev csak akkor lesz ha a bnőm rásegít kézzel.
2018. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Az egyik exem képes volt úgy elélvezni, hogy a cerkájához még hozzá se nyúltam

Szóval mindenkinek más.

2018. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!