Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknál ez tényleg így működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknál ez tényleg így működik?

Figyelt kérdés
Ha a barátomat délután későig nem érem el akkor mindig izgulok érte, hogy minden oké-e vele, meg rendbe haza ért-e. Nagyon sokszor előfordult az is hogy már rég otthon volt, és még gépezett is, de arra nem volt képes hogy egy annyit leírjon hogy haza ért, és afelől se érdeklődött hogy velem minden oké-e. Nekem ez tök rosszul esik és beszélni akartam vele erről, de anyum mondta hogy ilyennel nem szabad piszkálni egy fiút. Egy átlagos pasi teljesen egyértelműnek veszi azt hogy a barátnője megvan, éli az életét és minden rendbe van vele, attól még hogy nem ír ugyan úgy szeret és sokat gondol rám. Ez tényleg így van? Csak én gondolom azt hogy akik tényleg szeretik egymást azok azonnal érdeklődnek a másik felől ahogy van idejük. Persze nem kell egész nap egymás nyakán lógni. De nekem természetes az, hogy mindig adok magamról élet jelet. Írok ha fölébredtem, ha haza értem a suliból, megyek valahova, vagy ha már otthon vagyok és várom hogy beszéljünk.
2014. szept. 30. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul gondolod...Egy kapcsolat nem arról szól, hogy 0-24-ben, amikor csak van lehetőségetek, keresitek a másikat és együtt vagytok.Ezzel nem azt mondom, hogy az együtt töltött idő felesleges és hiába való, csupán azt, hogy kell egy kis kikapcsolódás is külön.A barátod valószínűleg azt gondolja, hogy amíg ő elfoglalja magát, addig te is és nincsenek kételyei efelől, szóval valószínűleg neked is így kéne neked.
2014. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól független szerethet téged. Mondjuk én örülnék ilyennek, de persze nem túlzásokba esve.
2014. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
emberfüggő is, valaki távolságtartóbb, valaki meg állandóan írogat.
2014. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy hetet nem birnek ki, ha minden mozdulatodrol sms-t kuldenel vagy ramirnal, hogy juj, most kakiltam, juj, most lattam egy lepket az ablakbol, juj, most miert nem irsz vissza?


Megfojtod azt a szerencsetlen fiut. Egyaltalan nem kell naponta 10x megkerdezni jol van-e, nem kell minden pillanatban tudni akarni mi van vele, hol van, mit csinal, mert ez iszonyuan idegesito mar rovid ido utan is.

2014. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ne értsd félre. Nem lógok a nyakán egész nap.

Reggel írok, hogy jó reggelt, délután hogy haza értem, meg hogy hova megyek még, meg este fele hogy most már itthon vagyok és ráérek, írjon ha van kedve. Már ennyi is idegesítő?

2014. szept. 30. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon természetfüggő. Egy barátnőm is folyton ezen pörgött, azon aggódott állandóan, hogy nem is szereti a pasija. Megkérte a kezét, jövőre már esküvő, szóval nem arról van szó, hogy nem szereti, csak ő ilyen. Nyugis. Nem aggódós, nem az a lelkesedős ugrálós típus. Az a kérdés, hogy Neked tetszik-e így. Ha nem, akkor sem tudod megváltoztatni nagy valószínűséggel. Ez belülről jön.

Ha fontos, hogy ezekben a dolgokban ugyanúgy reagáljon, mint Te, akkor kereshetsz más, az én pasim pl. tipikusan a mindig felhívós típus.

2014. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!