Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menekülnöm kellene egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menekülnöm kellene egy ilyen pasas karjaiból?

Figyelt kérdés

Az elején még csak úgy tűnt érdekli a divat és jó ízlése van, ami praktikus hiszen jó tanácsokat ad, és számíthatok rá ha éppen nem tudom mit mivel vennék fel. Azonban azt gondolom kissé túlzásba esik, és a kellőnél gyakrabban vásárol nekem ruhákat, fehérneműket, konkrétan mindent.. gyakrabban jár női ruhaboltba mint én.

Tényleg jó ízlése van, és tetszenek a darabok amiket kapok tőle, viszont kissé túlzásnak érzem, megbántani nem szeretném, de mégsem tudom teljesen felhőtlenül élvezni az általa nyújtott "kényelmet". Annyi ruhám van, és néha én is szívesen elmennék már vásárolni magamnak, jól esne meglepni, elcsábítani egy szexi darabban.. de így is van vagy 5 fehérneműgarnitúrám amit ki sem próbáltam még :D

Kaptam már tőle cipőt, egy rakat harisnyát, bugyikat minden félét..szoknyát, blézert inget, ruhát, overált kalapot, kendőt.. nem értem. :D Igaz ékszert még sosem vett nekem, bár ennyi ajándék mellé nem is hiányzik:)


Szerintetek csak túlfújom a dolgot, vagy beteges amit csinál? Arra is gondoltam hogy ilyen fétise lehet akkor viszont szakítanunk kell hiszen nem vagyok próbababa!


2018. jún. 2. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem hordja, akkor azért nem olyan gáz a helyzet.
2018. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jahj te szegény.. :D Egyébként szerintem mondd meg ezt neki, vagy azt hogy néha mehetnétek együtt is megvenni ezeket.
2018. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a típus le akar kötelezni.


Ne felj, ha majd szakítani akarsz vele, megkapod, hogy bezzeg a bugyikat elfogadtad.


Ne legyen igazam

2018. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!