Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mit tesztek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit tesztek, ha észreveszitek, hogy valaki próbál a szoknyátok alá belátni?

Figyelt kérdés
Tömegközlekedési eszközön, étteremben, utcán padon ülve, bevásárló központban stb.

2017. aug. 19. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
megpróbálok minél hamarabb kilépni a szituációból, arrébb menni, ha követ, vagy elzárt helyre, pl vécéfülkébe, vagy pont hogy nagy tömegbe elvegyülve menekülni, buszról leszállni, bevásárlóközpontban valami biztonsági őr közelébe kerülni, elfutni, szólni valakinek hogy segítsen mert zaklatnak, végső esetben meg paprikaspray
2017. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Ki a franc kíváncsi egy idegen nő szaros véres lábaközére?!
2017. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Én leginkább arrébb mennék, ha nagyon kellemetlenül nyomulna, akkor szólnék, ha meg hozzám is akarna érni, megütném.
2017. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

#2-nek gondolom egyedi humorérzéke van,vagy homoszexuális. :D

Ha egy pillanatra is a szemembe is nézne,elég érthetően sugároznám neki,hogy nem értékelem a kíváncsiságát.

Ha pedig nem hagyná abba,akkor arrébb vonulnék,"durvább" esetekben pedig hasonlóan viselkednék,mint az első.

2017. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Erika.Csavaros ***** válasza:
63%
Vigyorgok egyet rajta,ez a sztori ritkább,az sűrűbben van hogy a melleimet bámulja úgy némelyik pasi hogy majdnem kiesnek a szemei.
2017. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nyugtázom, hogy nem nőtt még ki a 13 éves korból.
2017. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

#4!

Én felnőtt vagyok, és tudom, hogy nem minden nő frissen fürödve van minden pillanatban..., ők is járnak nagyvécére, ráadásul a menstruáció ideje alatt ami minden nőnél van, havi több napig, a tamponzsinór is kilóg vagy a betét széle. Aki erre kíváncsi egy ismeretlen nő szoknyája alatt az egy erősen aberrált, beteg ember. Gondoljatok bele női szemmel, hogy néhány nő a idegen férfiak büdös fszát lesné amikor a mozgólépcsőn be tudna kukkantani a rövidnadrág alá..

2017. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Jártam már úgy hogy épp utaztam a buszon álló utasként a csukló részen és mellettem ülések voltak ahol ültek fiatal srácok. Én ott néztem ki a fejemből a szemem sarkából láttam hogy nevetnek meg elvannak maguknak és nyomkodják a teleont egymásnak mutatják a képeket, de nem érdekelt. Csak egyszer ugye nézek le és látom hogy a hátam mögött van az egyik karja és a szoknyám alatt ott a telefon és fotózza mi van a szoknyám alatt. Akkor nagyon felment az agyvizem feléjük fordultam és mondtam nekik "Mi van ti még nem láttatok ilyet? Nem voltatok még együtt egy lánnyal sem hogy ilyet lássatok, sőt ennél többet?" Úgy elvörösödtek hogy lapítottak aztán, én meg már gondoltam picit felpiszkálom őket így a szoknyám egyik részét felhúztam egy picit az oldalamnál majdnem a bugyimig hogy lássanak picit többet, azzal még inkább zavarba hoztam mindkettőjüket. Akik utasok még láttak ők is nevettek a dolgon, aztán utána a két sráca úgy bekussolt hogy inkább néztek kifelé az ablakon.

Mocskosul gyerekesnek tartom ezt. Még ha egy 10 év alatti fiú csinálná megértem hogy kíváncsi, vannak ilyenek, de azét egy 16-20 év körüli srác már ne csináljon ilyet

2017. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tömeg közlekedésen engem is fényképeztek így hogy a szoknyám alatt és tapiztak is le . Arrébb szoktam állni de sajnos nem mindig lehet.:(
2017. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Semmit nem teszek.Ráhagyom esetleg flörtölök.
2017. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!