Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a szex rossz?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen nem jó. Nem érzek közben semmit. Érzem, hogy bennem van, egy ideig még olyan semmilyen, aztán kellemetlen lesz. Orállal el tudok menni, de az se olyan egetverő érzés, pár másodpercig úgy ahogy jó, de ennyi. És utána ha csak orál van, csak ujjazott, vagy ha rendes szex volt, mindig kellemetlen érzés. Nem tudom elképzelni, másnak mi olyan jó benne. Más is van így vele esetleg?
2018. jún. 2. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak aszexek.Esetleg valami más oka van.Nem vagyunk egyformák!:) Számomra a szex szeretkezés és nem csak a testiség reszét élvezem,így nekem pl mindig jó.
2018. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy kellemetlen érzés? Fizikailag vagy lelkileg? Hogy tudnád leírni?
2018. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fizikailag. Néha fáj is kicsit, de inkább csak zavaró. Pl mintha valaki ugyanazon a ponton húzigálná az ujját a karodon, egy idő után kellemetlen, ugye?
2018. jún. 2. 22:45
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Olyannal vagy, akihez nem vonzódsz. Ez a baj
2018. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, értem, mire gondolsz, én is érezni szoktam utána, hogy igénybe volt véve a terület, de közben nem ilyenekre koncentrálok, mert élvezem, te meg ezek szerint nem. Felizgulni sem szoktál soha? Nincsenek fantáziáid?
2018. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sem vonzódsz hozzá.
2018. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Felizgulok és a vonzódással sincs baj, nagyon szeretem és vonzódom hozzá. Ő is mindent megtesz, hogy jó legyen nekem, de nem működik.
2018. jún. 2. 23:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azt mondod, hogy alaphangon kívánod a szexet, csak ha odajutsz, nem működik? Vagy valójában hidegen hagy, és csak a párod közelségére vágysz?
2018. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan így vagyok és rosszul is érzem magam emiatt. Még sosem volt szex közben orgazmusom, de olyan sem hogy kellemes érzés lett volna.
2018. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

És még én stresszelek, hogy nincs szex közben orgazmusom, csak nyalástól. De legalább én nagyon élvezem.

Nem lehet, hogy szexuál pszichológus tudna segíteni? Vagy nőgyógyász? Lehet, hogy valamitől túl érzékeny a hüvelyed belül.

2018. jún. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!