Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van, hogy a rendes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a rendes srácok nem túl jók az ágyban?

Figyelt kérdés

Lehet csak nekem vannak ilyen tapasztalataim, de eddig minden rendes fiú béna volt az ágyban. Akivel jó volt, az mind szemétül bánt velem.

Persze nincs túl nagy tapasztalatom. 8 partnerem volt 27 éves koromhoz.



2018. jún. 2. 13:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Ebből most le kellene vonni valami tanulságot?
2018. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Mit jelent hogy béna? Nem tudhatja minden férfi hogy neked mi jó és mi nem az ágyban. Ha azt érzed hogy nem jó amit csinál tanitsd meg vagy irányítsd legalább az elején amíg ki nem ismer, utánna már jó lesz.
2018. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Mert aki rendes, az nagyon vigyáz rád, nagyon odafigyel minden apróságra hogy minden tökéletes legyen. Aki meg egy bunkó, az meg olyan általában, hogy csak csinálja, gyorsan, kicsit durvábban, úgymond "dobál" téged az ágyban. Te olyasmi lehetsz mint én. Én is az utóbbit szeretem. Csak kár, hogy ahoz, hogy jó az ágyban, ahoz általában bunkóság társul. Lehet lepontozni, de én is ezt tapasztaltam, meg a körülöttem levő baránőim is.
2018. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
És miért nem szóltok neki hogy úgy csinálja ahogy szeretitek tuti megcsinálná.
2018. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem igaz! A rendes srácok odafigyelnek a nőre.
2018. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert nekik több tapasztalatuk van.
2018. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Jelen!


Én vagyok a példában említett pasas.

Bunkó vagyok. Tudom.

Imádom magam. :)

Öntelt vagyok? Kissé..

Igazából tudom magamról mit tudok nyújtani, és azt is tudom nekem mire van szükségem.

Nem hazudok kapcsolatot, sem szerelmet, ezért sok nő első körben lekoptat.. viszont ha egy nő izgat akkor próbálkozom töretlenül, határozottan a célig. Merthogy nekem a nő a cél, egy trófea, amibe sok energia kell fektetni amíg megkapom.. de miután már az enyém volt és birtokoltam csak úgy tudok tekinteni rá, mint egy tárgyra amit elsajátítottam, felhasználtam és kész. Többé már nem olyan izgató min eddig volt. Mondanám, hogy sajnálom ez van.. de igazából nem sajnálom, egyszerűen ilyen vagyok.. magamért nem fogok elnézést kérni. :)


Ja, flegma is vagyok.. de egy biztos, szerelmesre dugom a nőt aki felizgat. Aztán meg hagyom.. kétségek közt, nem keresem még akkor sem ha jó volt vele, had jöjjön csak ő utánam, ha nem jön akkor nem fog szenvedni, ha jön utánam, akkor meg nyilván szenvedni akar.. szóval ha mazochista, akkor persze, hogy duzzogva.. de azért élek a lehetőséggel (igazából.. a puncijával mert engem az izgat és nem a személye.. nagy ívben teszek az érzéseire)


Szerintem túlgondoljátok ezt az egészet.. sokkal szabadabban is lehetne jókat kefélni (de akár szeretkezni is!) viszont nektek érzelmek meg mi a frász kell, hát akkor tessék: szenvedjetek.. vagy éljetek együtt a kompromisszum megkötésével és a választás adta hátrányokkal is.. azaz vagy:

- kedves lesz a pasi

- iszonyat jól dug, de konkrétan leszar.


Lehet ostobán hangzik.. de valahogy belőlem a szeretet és a szenvedély szex közben jön ki, ott odateszem magam, és megadom mindazt amit kapcsolat címszó alatt más kedveskedésként ad oda a nőnek.. ha szexelünk akkor fontos hogy kielégítsem a nőt, mindent beleadok, imádom látni mikor orgazmusa van.. imádok kur vát csinálni egy nőből aki képes és van is annyira bátor, hogy felvállalja előttem saját magát, és legyen gátlástalan. Egyszerűen szükségem van az olyan nőre aki meri magát átadni az nekem, tehát ezáltal közvetve átadja magát az élvezetnek. Aki elég bevállalós ahhoz, hogy töretlenül bízzon, és aki ezáltal mer kiszolgáltatott lenni.. de élvezni csak is így lehet:) ez viszont bátorság és bizalom kérdése.. éppen ezért az ártatlan kislányok számomra nem is vonzóak.. csak és kizárólag a magabiztos nőkre hajtok.


Nem kell egyetérteni velem, se férfinek se nőnek, ez csak a saját nézőpontom. Ha megérted megérted, ha nem nem. Próbáltam segíteni, most önként és önzetlenül.

2018. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
ne aggódj én ribinek kezelnélek és gyaláználak
2018. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

Ja.. egyébként olvasva a kommenteket, agyrém, hogy mekkora balek pasik vannak:D


Komolyan betámadjátok, hogy miért kellene tudnia a pasinak, hogy mi a jó a nőnek? KOMOLYAN ENNYIRE TELIK? :D Lúzerek..olvassatok a nő testbeszédéből, és fedezzétek fel a testét, legyen kreativitásotok, használjátok az adottságaitokat..fejtsétek meg a nőt!


Mi ez már, hogy mondja el mit szeret? XD mennyire illúzióromboló már az amikor valaki nem önként teszi azt ami nekem jó, hanem azért teszi mert én mondtam neki.. FÉRFI kell neki, nem kiskutya.. vadbarmok!

2018. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

9. Ne forgasd ki a szavaimat.

Ja és én nőként írtam ezt. 2. voltam.

2018. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!