Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mérmöki pontossággal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mérmöki pontossággal elérem az Adonisz indexemet, mesterfodrásztól kérek frizura tanácsot és mostantól sokkal nagyobb összeget forditok öltözködésre, akkor mindenképpen növekednek az esélyeim a lányoknál?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha ezek a dolgok az arcomon nyílván nem változtatnak, de néhány százalékkal nő náluk az esélyem?


Vagy ha nem vagyok se!ennyire jóképű akkor nem ér semmit az egész?


2018. jún. 4. 19:17
 1/10 MessorKing18 ***** válasza:
54%
Igen
2018. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden apró változtatás növeli az esélyt és az önbizalmat is ami megint csak növeli az esélyeid.
2018. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MessorKing18 ***** válasza:
100%
De ekkor az aranyásó réteg fog is rád nyomulni.
2018. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha a személyiséged megnyerő, akkor a külsőd sem annyira lényeges

De ha tahó vagy, vagy önbizalom hiányos, vagy zárkózott, esetleg depis, tökmindegy melyik fodrász szalonban lövik be a séród, a nők kerülni fognak.

2018. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nagy élmény" lehet, ha valaki attól lett kapós, mert felhizlalta a fodrászát...

Szerintem ez igen szerencsétlen megközelítése az értékes emberi kapcsolatoknak.

Én pl. bűn ronda vagyok, ráadásul lesz@rom a trendeket is, viszont rengeteget költök a szellemi szintem karbantartására, javítására.

Nőügyekkel soha sem dicsekszem - de nem is panaszkodhatok...

2018. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem is 2 diplomám van, de a pszichológusom az egyetlen nő akivel beszélni szoktam... Sajnos valóban a kisugárzásom is már taszítja a nőket, észre veszik a komplexusaimat.


És az, hogy ilyen vagyok az nem ész kérdése, egy hosszú folyamat volt amíg ilyenné váltam és ennek a külsőm és a társadalom az okai...

2018. jún. 4. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem igen, Persze mindenki azt mondja, hogy a belső a fontos, csak az a baj, hogy senki nem állna szóba egy csúnyaeberrel csak úgy. Ezzel azt akarom mondani, hogy kell egy külső hogy aztán a belső is megmutatkozhasson. Győzd le a komplexusaidat, lány vagyok és ha az a bajod, hogy csúnya vagy, elmondom, hogy minden lány ezt hiszi magáról és nagyon megnyerő tud lenni ha egy srác kezdeményez, barátságos haosnlók. Továbbá egyszer élünk, menj oda egy csajhoz, szólítsd meg, max ha elkül odébb állsz és valószínűleg úgyse találkoztok többet. Egyik este menj el egy szórakozó helyre, tarts csak egy ilyen estét, hogy legyőzöd pár órára a gátlásaidat és megszólítasz valakit, meglátod utána egyszerűbb lesz. Hajrá
2018. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, küldhetsz ha szeretnél képet privátban és akkor meg tudnám mondani, min lehetne javítani. Amugy meg igen, jobb kinézet vonza a csajokat, de remélem tudod, hogy a külső megfog a belső megtart.
2018. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Két diplomával illene ezt tudni. Van az a réteg akinek jobban fog tetszeni. Kérdés hogy ezt keresed e.
2018. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok és küldhetsz képet privátba. Megmondanám milyen vagy és mit kéne változtatni.
2018. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!