Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon mi most a...

Magyarországon mi most a divat? Milyen ruhák és kiegészítők vannak nagyobb ruha boltokban, plázákban? Milyen frizurák vannak divatban? Sokan követik a divatot?

Figyelt kérdés
Pl. leggings, skinny jeans, beanie sapka, snapback (?) sapka, fura sportcipő, csipkés, kötött dolgok, virágos táskák, vintage cuccok, fonott, ombre haj

2014. nov. 2. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
a kibäszott airmax, az.
2014. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Leggings szerintem mindig divatban van, bár én mostanában inkább feketéket látok, mintásat kevésbé.

Skinny jeans igen, szár felhajtva, felső betűrve.

Sapkákat télen legtöbbet feketét látni valamilyen felirattal, "genius"...

Snapbacket már annyit nem látok, mint pl tavaly, de azt is hordják még a fiúk.

Fura sportcipő? airmax igen, airforce a nagy divat.. sneakerek. Télen inkább a bakancsok, timberlake bakancs minden 3. embernek.

Felsők, oldalt kivágott, szegecses, feliratos, csipkés újjú, farmerdzsekik, bőrkabátok stbstb

Ezeket látom leggyakrabban.

2014. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jaja, az airmax lesz az. :)

Nagyon ronda példányokat láttam már belőle.


Köszönöm a válaszokat!


(Jöhetnek még.)

2014. nov. 2. 18:26
 4/10 anonim ***** válasza:
durva, de DIVAT A PÁNK!!:-)
2014. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szűk farmer, airmax, farmerdzseki, piros kockás ing :D
2014. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
meg minden, amin MK logó van
2014. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amiket én írtam stimmelnek? (nem Magyarországon lakom ezért az itteni divatból meg amiket a neten hallottam azokból indultam ki)
2014. nov. 14. 18:19
 8/10 anonim válasza:
Ja, stimmelnek, a fél ország így néz ki. Baromi unalmas.
2014. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem követem a magyarországi divatot,mert szerintem botrány.Inkább nyugat európait kéne figyelned...sokkal stílusosabb,nem sablonos annyira.Szerintem nyugodtan kísérletezz,alakítsd ki a saját stílusod,ne izgasson mások mit gondolnak! (:
2014. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem követem a divatot csak érdekelt mennyiben különbözik a magyarországi divat az ittenitől.
2014. nov. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!