Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telt nővel milyen szexpózok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt nővel milyen szexpózok a legjobbak? Milyen tapasztalatok van?

Figyelt kérdés

Kérem csak olyan férfiak válaszoljanak aki voltak már telt nővel. Vagy olyan nők aki maguk is azok.

A 200kg os kell a francnak, és egyéb válaszokat mellezzük.

Pl. milyen egy nagyobb fenék látványa kutyapózban? Vagy az ahogyan az ring közben?

Milyen amikor a nő van felül, van olyan intenzív élmény egy karcsúbb nővel?

És a has, nyilván a pózok alatt az "gyűrödik". Ez nem csúnya látvány?

Milyen a nagy mellek látványa?


Ilyesmi tipusra gondolok, és direkt nem írtam kgot, mert az nagyon nem mérvadó szerintem. Milyen a nagy mellek látványa?


[link]


2018. jún. 5. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Ha attól félsz, hogy csúnya a látvány, miért akarsz telt nővel szexelni?

Más nem áll szóba veled?

2018. jún. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Az én barátom nagyon szereti kutya pózban, sokkal hamarabb elélvez abban a pózban mint más helyzetben annyira tetszik neki a fenekem.

Ha lovagló pózban vagyunk akkor általában lovaglás közben a mellem szokta szopkodni, a kettő együtt nagyon jó érzés, nagy melleim vannak.

A has felgyűrve meg szerintem egy teljesen felszínes meglátás. Akinek tetszik a ringó fenék és aki szereti a párját az lovagló pózban is ugyanolyan szépnek látja mint máskor.

21N

2018. jún. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ennek a nőnek szép az arca,bőre,és arányos.Egy ilyen kaliberrel nagyon is jó tud lenni,már ha ő is szereti a szexet és nem egy bot az ágyban.Pózok; szinte bármi mehet.És igen,hutyában nagyon vonzóak.A képen látható hölgynek pl izmosabbnak tűnik a feneke,a többi testrésze alapján.Nem egy zsírtömegnek,így oltári szexi lehet,ahogy ring...De a többi póz is fincsi lehet.
2018. jún. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
A 2-es mindent leírt Amit szeretni lehet egy ilyen nőben
2018. jún. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

volt ilyesmi lánnyal és ennél jóval teltebbel is


kutya póz, misszionárius póz volt amiket általában alkalmaztunk


én szeretem a fenék látványát kutyapózban, izgató


nekem bejön a zsírosabb ha is (persze mértékkel)

2018. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Ilyesmi típusú lány vagyok.


Misszionárius, kutyapóz, lovagló, hason fekve, állva stb. Mindenhogy szereti a párom és én is. A melleim és a fenekem olyan szinten felizgatják, hogy a kutyapózban ringó fenekem és a mozgó melleim lovagló pózban egyszerűen megőrjítik. A felgyűrődött hasam nem a legszebb látvány, de látom rajta h szex közben ez a legkevésbé sem zavarja.


20L

2018. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy picit ennél vékonyabb vagyok, de az én barátom szereti kutyapózban, és szeret belemarkolni oldalt a fenekembe, ott a csípő-fenék résznél, nem tudom mi annak a neve, de azt szereti fogni, és úgy. A melleimet is szereti fogni vagy belefúrni az arcát. Általában tök kemény a farka, úgyhogy erősen kétlem, hogy bármilyen látvány zavarná. Meg tudom, hogy neki a vékony lányok nagyon nem jönnek be, az én testalkatomat kedveli, mert imád markolászni, és egy vékony lányt nem tud. Ezt ő mondta.
2018. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy hatalmas különbségek lennének egy telt és egy karcsú nővel való szexben.
2018. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!