Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Liatrix nevű dominával van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liatrix nevű dominával van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokkal kapcsolatban érdeklődnék, jöhet privátban is

2018. jún. 5. 03:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos még nincs, de engem is érdekelne!
2018. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Én többször is voltam nála; abszolút a kedvencem! Sokoldalú, rutinos, kommunikatív, odafigyelő, rugalmas. Elsősorban az erotikus domina műfaj kedvelőinek ajánlom. Ugyanis azon kevesek közé tartozik, akik a játék során nem feltétlenül állig begombolt latexpáncélban parancsolgatnak tettetett mogorvasággal: a szeánszokon sokszor meztelen. Alapvetően abszolút vidám, közlékeny alkat: nem az a domina, akinél a szeánszok alatt pisszenni sem lehet, csak az ostorpattogás töri meg a csendet. :)


Én nagyon ajánlom!

2018. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pompáspompom válasza:
60%
Van, sok és csak is pozitív! Hosszú évek óta visszajáró vendége vagyok, maximálisan meg vagyok vele elégedve. Tiszta, ápolt, intelligens, vonzó, fiatal, kreatív, perverz és még hosszasan sorolhatnám. A legjobb domina akivel valaha összefutottam, pedig van tapasztalatom. Imád perverzkedni, nyitott a dolgokra, ha kölcsönös a szimpátia nagyon jó szeánszokat tart. Szereti amit csinál, ez nagyon fontos! Nagyon diszkrét, korrekt, nem óranézegetős, maximálisan érted van. Éppen ma jelentkeztem be hozzá ismét! :)
2020. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!