Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha még felállt neki, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még felállt neki, akkor nem lehetett olyan nagyon részeg, ugye?

Figyelt kérdés

És emlékszik a történtekre?

(Bár az nem történt meg..)


2018. jún. 5. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

attól hogy részeg, még feláll... Vérkeringés ugyan úgy van

miért fontos ez? mi történt?

2018. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Írták többen, hogy nekik részegen nem szokott..

Csak érdekel hogy emlékszik-e a történtekre. Semmi komoly.

2018. jún. 5. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem totál részegen volt életem eddigi leghosszabb erekciója:D 3-4 órán át dugtunk és csak a legvégén mentem el.
2018. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezek szerint emlékszel rá?!
2018. jún. 5. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmikoze hozza meg szinte jobban fel allt
2018. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Részegen én is sokkal jobban bírom. Mikor elvesztettem a szüzességem is ittam előtte és első menet 1 órás volt, mert elszakadt a gumi xD És attól mindenre emlékszem
2018. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Én egyszer részegen egy eljegyzett fiatalkát döngettem volna. Letoltam a gatyám és elfostam magam a sok bortól amit ittam. Utána a csaj már nem kívánt.

Volt olyan is hogy úgy pisiltam széjjel a gatyám hogy fel se tűnt. Sőt részegen prostinál is voltam az kidobott én megrugdostam az ajtót kiabáltam az meg kihivatta a "haverját" valami biztonsági őr palit. Elvertek meg lelöktek a lépcsőn.

Szóval skacok részegen inkább aludhatok ne szexeljetek

2018. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
részegen is feláll. sőt. nekem akkor annyi hogy kicsit több inger kell, de ha az megvan, tovább áll és keményebben mint amúgy
2018. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!