Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti vásároltatok már sexshopban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vásároltatok már sexshopban?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és tegnap volt a szülinapom és megszeretném magamat lepni egy vibrivel, csak nem merek bemenni a boltba. Tudom nincs mitől félni, de mégis cikin érezném magamat... ti voltatok már ilyen helyen és nem volt fura ott vásárolni? Ha rendelek akkor vajon tudja a futár, hogy mi van a dobozban? Senkinek se meséltem a tervemről, mert egyedül szeretném ezt megcsinálni.
2018. jún. 7. 00:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de tervezek egy műpinát venni.
2018. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerű volt. Bementem mondtam mit szeretnék, mutatták a lehetőséget, segítettek választani, megvettem és ennyi 😊 szerintem nyugodt szívvel bemehetsz meglepni magad valamivel 😊 ha kínos és látják rajtad, hogy neked kínos, annál közvetlenebben hogy oldják a feszültséged 😊 szal nyugi
2018. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én is cikinek éreztem amikor bementem először és ideges is voltam, de az eladó nagyon rendes volt és segítőkész. szóval semmi probléma nem volt. menj be nyugodtan!
2018. jún. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Én nőkkel is elég magabiztosan szoktam bánni, nem szoktam semmit kínosnak érezni, de ciki vagy nem ciki, amikor egyszer voltam egy ilyen boltban akkor majdnem elájultam... Teljesen el is sápadtam, bár az eladó kedves volt alig bírtam megszólalni.

Magam sem tudom, hogy ez miért így történt.

2018. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél én is paráztam kicsit de ma már simán eldumálok az eladóval és kikérem a véleményét is. Szóval nyugi, ez is csak egy bolt :) 23/L
2018. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem sem volt inyemre bemenni ezért ebayről rendeltem

23/N

2018. jún. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én majd veszek neked aztán kipróbálhatjuk együtt. :)
2018. jún. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyi, ő egész nap ott van. Tudja mit árul. Azt is tudja, hogy miért mész be. Tök természetes neki, szóval kár parázni. De alapból ezek természetes dolgok. Nem vagy te ettől kielégítettlen p.i.c.s.a., mert ilyeneket veszel. Szerintem semmi gáz nincsen benne.
2018. jún. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Én be-be nézegetek van h egyedül van h a párommal. Néha még én is zavartnakérzem magam bent, de az eladót nem fogod tudni zavarbahozni. Ha cikinektűnik h egy gésa golyót vagy vibrit szeretnél, képzeld el h árulnak kötözőket bilincseket ostort...

Csukló szíjjazáshoz vettem már eszközt szemkötővel, semmi meglepetést vagy elképedést nem láttam az arcán. Én mondjuk pesten vettem először férfitől utánna már nő től még prosztata maszírozót is.

30F

Ha rendelsz,az kicsit más. Ott csak képet látsz körbenézni megfogdosni csak ha kiszállították. Na most van olyan hely ahol reklámozzák h a feladó nak csak egy meghatározott név van, de van ahol a cég név is rajta van abból meg, hát na a futárok sem hülyék.

30 F

2018. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én netről rendeltem.

Egyrészt több bolt termékeit át tudom nézni.

Másrészt a csomagolás nagyon diszkrét. Senki sem tudja, mi van benne, csak te.

35n

2018. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!