Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy sportoló hogy él szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sportoló hogy él szexuális életet a párjával, ha annyira sok a verseny/torna, hogy csak ritkán találkoznak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h nem is csalja meg.
2018. jún. 7. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
elkíséri versenyekre és akkor
2018. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Ritkán.
2018. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Szinte sehogy.


Nekem középsuliban volt versenyszerűen sportoló barátnőm (nem érdekes, hogy milyen sport, de olimpiára is kijutott). Nagyon jó csaj volt, és nagyon szerettük egymást. De alig tudtunk együtt lenni; egy-két havonta egy hetet. Ilyen verseny, olyan verseny, ilyen edzőtábor, olyan edzőtábor. Az ajtót végül az tette be, hogy megmondta, hogy egész nyári szünidő idejére edzőtáborba megy, én meg verjem egyedül a farkam. Na oké...


Versenyre, táborba a sportolókat nem lehet elkísérni, legfennebb fantáziában. Először is be se engednek oda; másodszor pedig nem lóghatsz el hónapokat a suliból, munkahelyről hogy loholj utána.


28 évesen, mikor befejezte a sportkarriert, családot alapított egy spanyollal, és ma is élnek, ha meg nem haltak.

2018. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!