Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mellnagyobbításon átesett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellnagyobbításon átesett nők! Mi változott azóta?

Figyelt kérdés
Ki miért csináltatta meg? Mekkoráról mekkorára? Szégyenlősség, gátlásom miként változtak?

2018. jún. 8. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Mi változott azóta?

Nagyobb lett a mellük 😂😂😂

2018. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én átestem rajta és nagyobb lett az önbizalmam, és a pasik is jobban megnéznek. Én azért, mert sokan cikiztek a kis mellem miatt, és önbizalom hiányos is voltam de ezek nem már vége. Rendszeresen járok konditermekbe is és alaposan megváltoztatta az életemet. Az meg tévhit, hogy sok pasi nem szereti a szilikon melleket. :) Sok sikert neked is!
2018. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is megcsináltattam, szívesebben veszek fel bizonyos ruhákat és nem tömöm ki a melltartóm. Nem vetkőzök le sokkal szívesebben, de kevésbé vagyok gátlásos.


Semmi más nem változott, talán csak annyi, hogy szívesebben nézem magam a tükörbe.


Ugyanaz az ember maradtam, mint voltam, ugyanazzal az élettel, nem csodát vártam, hanem hogy jobban tetszen(illetve legyen) mellem.

2018. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!