Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire a véleményem a megcsalással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pár éve, mikor még nem volt komoly és tartós kapcsolatom, akkor úgy gondoltam, hogy tuti, hogy nem csalnék meg senkit, nem vagyok olyan. De mióta együtt vagyok barátnőmmel, akivel leélném az életem, azóta úgy gondolom, hogy a szex az más tészta. Simán lefeküdnék más nővel is, mert fiatal vagyok és nem próbáltam még ki mindent, amit szeretnék. Egy pár kalandért viszont nem adnám fel a kapcsolatomat, csak titokban tartanám. Nekem a szexhez 0 érzelem kell, kb. úgy tekintek rá, mint egy sportra, amit élvezek csinálni. Érzelmi és vonzalmi viszonyba nem szeretnék kerülni senki mással, egyszerűen csak izgat, hogy más nővel "sportoljak".

Mennyire megvetendő ez? Hölgyek, ti mit gondoltok erről?

28F


2018. máj. 23. 19:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Kit érdekel hogy nulla érzelem? Más nővel kalandozni akarsz akkor hagyd el a párod. Neked mit okozna ez fordított esetben ha a párod akarná ezt és meg is tenné?
2018. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%

Az ilyen embereket mélységesen megvetem

Ha találsz valakit, akivel leélnéd az életed, akkor legyen annyi gerinced, hogy őszinte vagy vele.

Mondd meg neki, hogy még egy kicsit félrejárnál, de utána egész életedben hű leszel hozzá.

Ha félrekúrni van eszed, akkor legyél annyira férfi, hogy felvállalod a tetteidet és azok következményét.

Ilyet nem tehetsz meg egy olyan emberrel, akit elvileg szeretsz.

2018. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a sablonos választ. Ne ilyen egybitesen gondolkodj. Ez nem ilyen egyszerű.
2018. máj. 23. 20:01
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

De ez teljesen egyszerű

Ha szeretsz valakit, nem szúrod hátba.

Ez ugyanazt jelenti, hogy nem hazudsz a képébe.

2018. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
33%
Ugyan így vagyok ezzel kérdező szóval nem vagy egyedül...azok meg akik olyanokkal érvelnek hogy gerinctelen férgek vagyunk stb...azoknak talán sose volt még nőjük pont ahogy mi is voltunk a párkapcsolataink előtt.Azt kell mondjam ha nem hasonlóan gondolkodik a barátnőd akkor viszont lehet nem az igazi nem?Mellesleg ez a krisztusi erkölcsösség....miért ne szexelhetnél a párodon kívül mással?van 3 milliárd nő neked meg azzal az 1 el kell végig szexelned a következő 50-60 évet?emberek...ébredjünk már fel a mesékből.Tisztában vagy azzal hogy érzelmileg hozzákötődsz a világon a legjobban mert ő az az egy ez az igazi szerelem és szerintem az aki eltudja választani a kettőt az magasabb értelemre vall mivel nem zárja kalitkába a párját pont azért mert szereti.
2018. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%

Te kérdted a véleményt! Fogad el a sablon véleményt is! Egyébként ha szeretsz valakit úgy isten igazából nem dugnál félre! 14éves komor óta vagyok együtt páromal és 1x nem lépet félre egyikünk se és együtt vesztetük el egymásal a szűzeségünk azóta se fordulteg a fejembe hogy meg csalom és ő se tette. Ezt jelenti a szerelem!


20/L

2018. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van. Szerintem se kellene a szexet és az érzelmeket egy halmazba vegyíteni. Én eléggé hedonista vagyok, de családot is szeretnék. A Biblia szerint a kettő nem megy együtt, én viszont nem vagyok vallásos, hogy ezt a sok értelmetlen marhaságot betartsam. Gondolom a válaszolók házasság előtt se szexelnek.
2018. máj. 23. 20:15
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
A vallás lényegében azért jött létre hogy az embereket irányítani lehessen "isten nyáját" a birkákat.Szóval még jó hogy nem vagy az...a lehető legmesszebb áll az ember valódi természetétől.
2018. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én régen adtam vettem a csajokat, de megcsalni soha nem csaltam meg senkit. Neked ő valószínű még nem az igazi csak még nem tudod ezt, majd tanulsz a károdból vagy sem, ha megcsalod. Én kegyetlen voltam, mindig, ha megtetszett más szakítottam , de megcsalni nem csaltam meg senkit. Végül is ez sem sokkal jobb, mert egy szakítás a nőknek sokszor nagyon sokáig nyomot hagy, de én legalább felvállaltam, hogy már más érdekel és így soha nem csaltam meg senkit. Tudod én is ott jöttem rá, amikor már meg volt az a nő, akit te említesz, hogy leélnéd vele az életed, hogy ő nála nekem már meg sem fordult a fejemben, hogy más nők után futkossak meg kalandokat keressek. Ezért írom, hogy te még csak azt hiszed, hogy ő életed párja, de valószínű nem, de majd rá jössz magadtól, ahogy írtam.


A másik, hogy nem élted még ki magadat és ez a baj, hogy nézegetnél jobbra balra. Tudom , hogy milyen ez, mert ezt éltem végig csak én meg is valósítottam a dolgokat, hogy soha nem csaltam meg semmit a többi fenn. 40F

2018. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy életed párja. :)
2018. máj. 23. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!