Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúval hogy érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúval hogy érdemes bánni a “szűztelenitéskor”? Valakinek van tapasztalat? Esetleg ötlet?

Figyelt kérdés

30-as nő vagyok, és úgy alakult, hogy összejöttem egy szexpartner keresőn egy szűz sráccal. Húszas évei elején jár, de még sosem volt nővel.

Megijedne, ha szinte semmi ruhában nyitnék ajtót?

Irányítsam őt, vagy engedjem, hogy ő jöjjön bele magától?

Amúgy elég domináns típus vagyok, de nem akarom megijeszteni, vagy ilyesmi.


2018. jún. 8. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már csináltam(bár 12 évvel fiatalabban).

A ruházathoz nem tudok mit hozzáfűzni, ha szemérmesebb inkább vetkőztessétek egymást. Én is switch típus voltam, úgyhogy hagytam, hogy magától érezzen rá. Néha segítettem(pl. hogy mozogjon, milyen gyorsan) és bátorítottam :)

2018. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Légy vele türelmes, és megértő.
2018. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne azzal kezd, hogy meztelenül nyitsz ajtót, mert a legnagyobb kanok se feltétlen felcsapott farokkal nyitnak be egy nőhöz, hogy durr bele, meg a legtöbb nő se igazán így akarja. Persze lehet kivételek vagytok mindketten, de inkább a szája nagy férfinak és nőnek is amikor neten ismerkednek. A teljesítmény meg a bevállalósság meg köszönőviszonyban sincs a chates meg egyéb párbeszédek, fantáziákhoz képest.


Nem kell irányítani, de a kellő pillanatban segítesz neki az lehet a legjobb. Pl. jelzed, hogy eljött az idő, beigazítod ha kell. A többi menni fog így vagy úgy.

2018. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Bocsi kicsit elírtam. Tehát én switch voltam.

(#1)

2018. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem pucéran akarok ajtót nyitni.

Szövegértésből mindenki egyes ;)

A “szinte semmi” ruha egy szép fehérnemű, vagy csak egy bugyi és trikó.

2018. jún. 8. 15:38
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Személy szerint irigylem a srácot :D

De amúgy igen, légy vele türelmes

2018. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Az első az gyanúsan nem lesz egy hosszú menet :D
2018. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az elsőt ne fehérneműben indítsd!

Szépen lassan kerüljön le rólatok a ruha, ne ugorj át részeket, ő még szűz...

2018. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek #8-al. Attól, hogy fiú és nincs szűzhártyája, hogy ténylegesen elveszítse, szerintem nekik is ugyan úgy meghatározó lehet az első együttlét.

#7 válaszához annyit fűznék, hogy ez nem mindig igaz. Nálunk (szerintem az izgalom miatt) el se élvezett. Úgyhogy ez olyan változó tényező.

(#1 voltam)

2018. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na hogy alakult?


Ágyba bújt már?

2018. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!