Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tapasztalatlan biszex lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan biszex lány vagyok, hogy ismerkedjek? Tapasztalt vagy tapasztalatlan lánnyal érdemes próbálkozni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretném már végre kipróbálni, milyen egy lánnyal, és érdekel még pár dolog. Első leszbikus élményetek olyan volt amilyenre számítottatok? Tapasztalt vagy tapasztalatlan lánnyal voltatok? Hol ismertétek meg? Első találkozásnál csak csók volt vagy több is? Találkoztatok utána vagy csak 1 alkalom volt? Hány évesek voltatok?


Írjatok privit is nyugodtan.



2016. ápr. 7. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindegy!

Tapasztaltal konnyebb de nincs meg a varazsa a bevezetesnek ha epp neked az tetszene.

L/30

2016. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Gyere hozzám te kis huncut kislány és majd jól szét-nyali faliuk egymást.


35/N

2016. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy? 21/Bi L
2016. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Az én ismerettségi körömben az vált be, hogy ha biszex lány ki akarta próbálni lánnyal, akkor a pasija jelenlétében voltak 3-asban. Nem tudom ez segít -e rajtad, de ezt tudom javasolni.
2016. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csupan a kis perverz pasiknak jo!

En tuti elhajtanam a pasimat! Ne elvezkedjen ezen...

Nem rola szol a dolog hanem rolam.

2016. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont ez a problémám :3

16/l

2016. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

előnye,hátrányai mind2nek vannak mérlegelj,neked mia fontos.

tapaszalt Előny:eljuttat az orgazmusig,nem tököl,tudja mit akar,és azt is hogy te mit akarsz,tud tanácsot adni.

Hátrány:nincs meg a felfedezés öröme,a bizonytalanságod zavarja,nyomulós lehet az pedig téged zavarhat.


kezdő Előny:együtt fedezitekfel a testi/lelki szerelmet,

Hátrány:lassu haladás bármely irányba (szerelem-szakítás)


igazából csak ennyi jutott eszembe,de több van.

de én kezdő lánnyal szeretnék kapcsit.

2016. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok tanácsot adni, tapasztalt, tapasztalatlan téren. De ha esetleg érdekelne az én első élményem lánnyal, írj üzenetet. Igaz én nem megterveztem, hanem spontán csöppentem bele, de az már más tészta.

23/bi/L

2016. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tapasztalt vagyok bizonyos szinten, de sosem fordult még olyan elő velem, hogy ha kezdő lánnyal voltam, akkor siettettem volna, vagy valami. Baromi jó érzés, hogy én lehetek neki az első és miattam élheti át az első orgazmusát egy másik nővel, én kóstolhatom meg először, stb. Szóval ha velem kezdesz, teljesen mindegy, hogy tapasztalt vagy tapasztalatlan vagy, türelmes vagyok, segítek ha kell.

19/L/L

2016. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!