Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vegánok szexisebbek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vegánok szexisebbek?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok vegán, de a barátnőim azok és szerintem jobban néznek ki mint én. Lehet, hogy az önbizalomhiány beszél belőlem? 20/N
2018. jún. 9. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

állati fehérje nélkül nem igazán van feszes test.

szóval a vegák inkább plötyik.

sokszor a hasuk is puffadhat a rengeteg ch-tól.

nagyon ritka kivételek vannak csak,akik valóban teljesen jól és szálkásan feszesen elvannak vegaként.

mondjuk az unokahúgom ilyesmi,de ő a vegaság mellett tart napi 5 jóga órát is,az meg nem kevés kalóriát eléget és mint kiderült a szervezetéhez is passzol ez a fajta táplálkozás.

2018. jún. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valszeg csak önbizalom. :)
2018. jún. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Nekem a vegánok alakjáról egy darab farönk jut eszembe. Formátlan, egyenes rúd. Az arcuk meg olyan sápadtas. Ha tehetném szalonnát tömnék a szájukba, csak ne legyen olyan nyúzott fejük.
2018. jún. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
elefánt vs gepárd
2018. jún. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Tudjátok egyáltalán miről beszéltek???

A vegánok plötyik? Meg állati fehérje nélkül nincs feszes test?

A húsevő agyatok már súlyosan károsodott....

Azt javaslom, olvassatok utána a dolgoknak, vagy kérdezzetek meg szakértőket a témában. Agymosott idióták.

2018. jún. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Kedves egyes, a kérdés vegánokról szól, Te pedig hol vegánt, hol vegát írsz... Először is tisztában lehetnél a vega és a vegán közötti különbségekkel, meilőtt nyilatkozol a témában...

Amúgyis hatalmas butaságot írtál.

Tudományos tény, hogy minden állati eredetű dolog helyettesíthető és lehet totál egészséges és szexi egy vegán.

Csupán ha az ember jól akarja csinálni akkor sokat kell tanulni a témában, meg a vastag pénztárca sem árt.

2018. jún. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szexisebbek, bár Eszter Gottschall vegán, nagyon jól néz ki és ereje is van.


Szerintem vegetáriánus étrendel könnyebb egészségesnek lenni, mint vegán etrenddel. Az aki vegán, annak nagyon észnél kell lennie, hogy mit es hogyan eszik. Na meg a termékek 95%a messze van a vegántól( sajnos) így drágábbak is, ha nem otthon készited el. De ha jól van összeállítva, akkor egészségesebbek, kiegyensúlyozottabbak.

2018. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

Hát nézd...olyan helyen vagyok pincérnő ahová azért fele fele arányban járnak vegánok meg normális emberek...


2 hónap munka után már meg tudtam mondani ha vegán vki és be is jött a tipp. Többségében nők (90%). Vagy keszeg vékony, száraz bőr és amúgy öreg/öreges, sz.arrá sportolt alkat. Vagy kövér és ettől várja a csodát. Vagy igénytelen és bajusza van!!! Nem vicc, nagyon sok vegán nőnél láttam h bajuszos és nem kicsit. Durván 15%uk volt aki jól, vagy csak átlagosan nézett ki, sztem a többiek kritikán aluliak voltak.

Most h ez inkább az életstílusra vagy inkább a hús és állati fehérjék hiányára vezethető vissza arról vitatkozhatnánk. Bár sztem van benne szerepe.

Érdekes h a vegán férfiak nem voltak rosszabbak a normál férfiaknál.


Szóval sztem a vegánok nem.néznek ki jobban.

2018. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Kedves utolsó jó hogy nem azt mondod, hogy a kövér dagadt orosz Olgák, azok mint vegánok.

1. Aki dagadt, az biztos csak most kezdte, ergo ez az állítás hülyeség

2. Az, hogy bajuszos 😂 én csak 60as oregasszonyokon láttam bajuszt, meg 2 fiatal lányon( pedig én is pincérkedtem).

3. A szarra sportolt emberek 99%a messze van a vegántol, de még e vegetáriánustól is, mert nyomják magukba a fehérjét, mint az állat. Bár vegán eredetű fehérjepor is van, de ez így hülyeség, hogy oda pont olyanok járnak.

Mivel a vegánok nem használnak olyan sok( Foleg állati “eredetű” sminket, ezért persze hogy van különbség olyan között, akin 600kg smink van, meg akin nincs, vagy alig

2018. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem vita kérdése, tény hogy az embernek nem feltétlenül van szüksége állati fehérjékre...

Nézzetek már kicsit jobban utána, mielőtt butaságot írtok.

2018. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!