Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nök és csajok! Mikor megkérdez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök és csajok! Mikor megkérdezik hány pasival feküdtetek le, mennyivel kevesebbet mondtok a valós számnál?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Mégis ki kérdezné meg, hogy hány pasival feküdtünk le? Érdekes, tőlem még sosem kérdezett senki ilyesmit. És nincs is semmi köze hozzá. A páromnak elmondtam, mikor beszélgettünk a témáról, semmi okom hazudni.


Provokatív a kérdésed, azt feltételezed, hogy minden nő ribi és sokkal több pasival szexelt, mint amennyit be mer vallani szégyen nélkül. Szánalmas vagy.

2018. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én simán elmondom most mit szégyelkjek rajta?
2018. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Elmondom, hogy eggyel:D és ez az igazság :D

20L

2018. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Komolyan azt hiszed, hogy erre őszintén fognak válaszolni? Amúgy minimum 3-mal meg kell szoroznod, amit mondanak.
2018. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nullával..
2018. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem sem kérsezte még senki. Egyébként 5.Ez a férjemen kívül két kapcsolat, két egyéjszakás kaland volt. Nem egy annyira vészes szám ez, hogy hazudnék miatta.
2018. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem mondunk kevesebbet a valósnál, mert mi értelme lenne?!


Aki nem ribi, annak semmi szégyellnivalója nincs!

2018. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem hazudok róla. Akinek problémája van ezzel a számmal, az így járt.
2018. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Én azt mondanám, hogy nem tudom. És ez az igazság. Nimfomán nő lévén, halvány elképzelésem sincs róla. Sokkal.

De mivel még senki nem kérdezte meg, így nem kellett mondanom senkinek.

2018. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
A valò szàmot szoktam mondani.
2018. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!