Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ennyi fogazó manapsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi fogazó manapság? Direkt csinálják, hogy kevesebbet keljen szopni?

Figyelt kérdés

Már a harmadik olyan csajom van sorban aki durván fogaz, annyira, hogy pár perc után abba kell hagyni és mást csinálni. Nem érzi egyáltalán hogy mit csinál? Többször szóltam, hogy csinálja finomabban. Mondja hogy ok de aztán semmi nem változik.

Elég gáz amikor harmadszorra szólok és semmi változás. Nem érdekli vagy nem fog belefektetni egy kis energiát sem hogy jó csinálja ha már egyszer csinál valamit. Nem értem én az ilyeneket. Egyébként nem mutatja hogy zavarná az orál.

Tényleg emiatt kell végetvetni egy kapcsolatnak?

Sok lány meg egyáltalán nem fogaz soha.


2017. máj. 29. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megeshet, hogy egyszerűen csak nagyon nem megy ez neki.
2017. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha emiatt vetsz véget egy kapcsolatnak, jó gyökér vagy:D
2017. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Elárulok egy titkot. Sok lány nem annyira szuper a szexben mint hiszi, viszont az teszi igazán férfivé az embert, ha meg tudod tanítani a lányt, hogy szexistennő legyen. Persze várhatod, hogy magától tanuljon, max akkor máson kell gyakorolnia.
2017. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ramone ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák.. engemet még izgat is egy egy harapás közben... Mármint csak úgymond fogheggyel és nem úgy mint egy éhező aligátor mert az már fáj
2017. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden szakmát tanulni kell. Ezért jobb egy teljes kivehető protézissel rendelkező egyén.
2017. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
10-ből 1-2 aki ügyes,a többi csak kínoz,nem is csinálja,vagy legalább próbálkozik...ismerős,de ez azért van mert nem élvezetből teszik,meg fogalmuk sincs az anatómiai hátteréről,férfiaknál is ez lehet szerintem az arány a nyalás tekintetében...
2017. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Pont ez az, hogy machine learninggel kell keresni olyan pasit aki tud nyalni. A nagyja nagyon béna, csak lefetyel mint egy kutya. Pfff
2017. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én finoman rá szoktam harapni. A páromat beindítja és engem is. Nyilván ha fájna nem csinálnám, de ő se panaszkodott.
2017. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt. Ezt én is megfigyeltem már
2020. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem ezt a tendenciát. Aztán mikor én is direkt szarul nyalom, már rikácsol. De ha ő béna, akkor én is lehetek az. (nem is kell így szerencsére végig nyalnom, az állkapcsom nagyon hálás)
2022. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!