Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igénytelen pasi vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen pasi vagyok?

Figyelt kérdés

Szőrös a farkam, a hónaljam, a mellbimbóim, a fenekem, a lábam, semmit nem nyírok (szakállam is van).


Sosem lóg ki az orrszőröm, a fülszőröm, sosincsenek nagyra nőtt (gyászos) körmeim, minden nap fürdök, használok dezodort, parfümöt, fülpucolót, folyton kezet mosok, pólót egy nap, nadrágot egy vagy két nap után dobok a szennyesbe.


Most akkor igénytelen vagyok ezek alapján vagy se?



2018. jún. 9. 12:30
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
69%

A szőr miatt nem vagy igénytelen, az alapján amit leírtál nem vagy igénytelen. A pasim is brutál szőrös, a farka is, megpróbálta leszedni, erre megvágta a zacsit, mondom értelem, ki kérte h vágd le?? Azt hitte nekem úgy fog tetszeni. Én szeretem rajta...sztem szexi, nem szeretném ha a palimon kevesebb szőr kenne mint rajtam, akkor keresek egy nőt.


Csak akkor vagy igénytelen ha zsíros a hajad, nem mentél fodrászhoz, nem zuhanyzol, nem tartod rendbe a borostád és ha salátát hordasz a lábadon cipő helyett és piszkosak a ruháid.

2018. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
0%
#3:-voltam. 25/N.
2018. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy igénytelen, csak szőrös. 27 éves vagyok, nekem.sose jöttek be az ennyire szőrös pasik.
2018. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
32%
11 voltam. 26 N
2018. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagy az.

Engem pl.abszolút nem zavar ha nem szőrteleníti egy férfi a farkát, a fenekét.

A mellkason imádom a szőrt, szerintem szexi.

A hónalja se érdekel.

A láb kimondottan taszít, ha csupasz.

A szakáll vagy bármilyen arc szőrzet van akinek kifejezetten jól áll, de engem az azért zavar, mert az én arcommal ha érintkezik akkor kipattogok, ég, viszket, apró kis piros pöttyök lesznek az arcomon. 27 nő

2018. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
83%

Én mindenütt imádom a szőrt a férfiakon, dehogy tartalak ettől igénytelennek


N

2018. jún. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
84%

Igénytelen akkor lennél,ha szagod lenne.De a leírtak alapján,ez nem igaz. Férfi vagy..

30/N

2018. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy igénytelen, a szőrös farok nekem kifejezetten bejön. A többi is csak ízlés kérdése, semmi köze az igényességhez . 21/L
2018. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
91%

Férfi vagy egyáltalán nem vagy igénytelen. ::))

De néhol zavar a szőr mert bejuthat a számba 😀 értesz?

2018. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagy igénytelen , csupàn FÈRFI. Nem pedig díszb....zi.

Elnézést ha meleg férfi is olvassa a vàlaszom, nem velük van problémàm. Csak a szőrtelenítő màniàt nem tartom férfiasnak és azokra akik csinàljàk, nem talàlok jobb kifejezést.

Bàr hozzàteszem, hogy pl engem zavar egy pasin, ha amolyan csövesszakàll hhatàsú arcszőrzete van. A 2-3 centis még rendben van. Az kifejezetten vonzó:) Ha nagyobb az làtvànyra sem szexi szàmomra valamint az is zavaró hogy a szàmba, orromba tör utat egy sima csóknàl is. 32/ N

2018. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!