Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor egy elhízott fogatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy elhízott fogatlan igénytelen csóró pasi mellett egy modell gyönyörű hostess nő van és a lány azt állítja a személyisége fogta meg akkor az kamu és más érdek lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 08:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Honnan a p.csából tudnánk. Kérdezd meg tőle. 1000 oka lehet, nem?
2017. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Amúgy helyes pasi vagyok csak nem értem a helyzetet. Én dolgozok hostesként egy gyönyörű lánnyal És minap jött hozzá a pasija kb. 20 percig ledermedve néztem magam elé mert nem akartam elhinni ezt az egészet hogy ez most mi, azonnal meg is kérdeztem hogy ő a barátod És miért vagy vele erre ezt a választ kaptam...
2017. okt. 31. 08:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Napi kamu kérdés.
2017. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne igaz?
2017. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3. Hidd el így visszaolvasás kérdésem én is azt mondanám kamu...de sajnos nem....
2017. okt. 31. 09:01
 6/17 A kérdező kommentje:
4. Szerinted?.......
2017. okt. 31. 09:03
 7/17 anonim ***** válasza:

#6:

én nem lány vagyok, de nekem is volt teltebb exem, szakítás után megkaptam többektől, hogy "lehetnék igényesebb", mert "kategóriákkal jobb vagyok, mint az exem"


ha valaki mellett boldog vagy, vagy kitartasz a nehézségek ellenére is, akkor nem feltétlen kamu...hisz együtt vagytok! persze vannak érdek kapcsolatok is

2017. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy csóró? Sok milliomos öltözik úgy, hogy azt nem is gondolnád róla. Amúgy meg lehet olyan személyisége ami mindent visz, én is ismerek ilyet. Mondjuk nem igénytelen,de az is lehet hogy túlzásokba esel mert meglepődtél és mert irigy vagy. Nekem inkább az a meglepő, hogy egy modell hostess lány is van olyan értelmes, hogy ezeket a belső tulajdonságokat észre vegye. A legtöbb ilyen nő és férfi nem erről híres, mint ezt nálad is látjuk. Nektek egy átlag pasi/nő is igénytelen. Megnézném azért képen azt a pasit meg a csajt is.
2017. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8. Hát egy régi suzukival járni... habér lehet ezen is spórol ....ki tudja..

De figy Na ki a szakmában dolgozik annak nyilván fontos a külső ezért nem értem még jobban ezt az egészet

2017. okt. 31. 09:14
 10/17 anonim ***** válasza:

1. vannak olyan nők is, akik nem felszínesek

2. ha hiszed, ha nem van olyan, hogy valakinek a személyiségébe szeretünk bele

3. ez téged miért zavar?

2017. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!