Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt már ilyen veletek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt már ilyen veletek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szexeltetek már combfixben? Bevállalnátok?

Hány évesek vagytok?



2018. jún. 9. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

23 èves vagyok.

Barna hajam ès barna szemem van. Magassàgom 167cm ès 57kg vagyok.

A melleim szerintem kicsik,de a fíúk így is szeretik.


Azèrt írtam ennyi infót,mert nem èrtem a pasikat,hogy mièrt kèrik tőlünk lànyoktól a kort.

Így inkàbb keírtam mindent magamról hadd lakomàzzanak a fiúk ès legyen mire recskàzniuk.


Privàtot írhattok úgy sem írok vàlaszt,bàrmilyen nyàlas szöveget írsz!


Ès a kèrdèsre a vàlasz: combfixben nem szexektem,de nem is foglalkoztat.


Viszont szeretem a szexet mint minden egèszsèges nő ès fèrfi.

2018. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még nem, nincs is. De szívesen kipróbálnám úgy is. Meg szerintem a barátomnak is tetszene :)

18 L

2018. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
én már igen, de sajnos csak akkor egyszer mert az akkori barátom véletlen el is szakította :D de tetszett neki. 20N
2018. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Igen, meg volt a feelingje, de nem tett hozzá többet a dologhoz.

19/L

2018. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Imádok combfixben szexelni, nekem teljesen más érzést ad, hogy van valami rajtam. De csak úgy az igazi ha közben tudom magam nézni a tükörben. :D 19/L
2018. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt,szexinek éreztem magam :)
2018. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Combfixben is és harisnyában is, de olyan is volt, h a bokafixem rajtam maradt.. Nincs ebben semmi furcsa. Szinte mindig harisnya van rajtam, előfordul, h fönt marad. Combfixet meg direkt szexhez veszek, vagy a páromtól kapok, hétköznapi visetnek nem igazán hordom.
2018. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!