Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Igen tudom, keressek utána,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Igen tudom, keressek utána, de nem sok értelmes választ találtam. Bocsi. ) Szóval, egy "menet" aktus alatt kb. hány póz szokott lenni? És nagyjából meddig tart még mindkét fél kielégül?

Figyelt kérdés

Kb! Nem percre pontosan. De, hogy 10 perc vagy 40. Vannak villám és egész estés menetek is? Vagy arra ritka az igény?



Egy régebbi kérdés, és egy műsor ihlette a kérdést. Miszerint 20 perc / fél óra bőven elegendő.

Nem tudom ezt így elképzelni. Még szűz vagyok. Mikor lefekszünk a párommal mire számítsak kb? Mikor masztizok, akkor vagy rövid 5-10 perc vagy hosszas fantáziálás után 40 - 50 perc után megyek el és többnyire 4-5 pózra gondolok, héha csak 1/2/ vagy három. A szexet is kb így képzelem el.


Sok különbség van?



2018. jún. 9. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Ezt nem lehet meghatározni

Van, aki könnyen elmegy, van, aki nem

Van, aki szereti elhúzni, más meg gyorsan szereti

Van, aki szeret mindenféle pózokat, más meg max kettőt

Ehhez még hozzá jön a fáradtság, lelkiállapot, stb.

Erre ne akarj választ kapni, mert ahány ház, annyi szokás

2018. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 3-4 pózban csinálom átlagosan. Az idő nagyban függ az izgalomtól, kedvtől, van hogy elhúznám egy óráig is máskor 20 perc is elég ahhoz, hogy kielégítsük egymást. Az meg hogy meddig tart hogy kielégül-e mindkét fél az emberfüggő, na meg nem mindegy a technika se.
2018. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,hogy ere így nehéz válaszolni,mert mindenkinél más.

Volt már olyan is,hogy végig misszionáriusban csináltuk csak,vagy a barátom fáradt volt és csak én lovagoltam,jellemző a három -négy póz.Időre is is nehéz mit mondani,negyedóra húsz perc elég ha előtte hosszú előjáték van.A fiú úgyis eltud élvezni,nekem meg rá kell segítenem a csiklómra úgy van orgazmusom.

2018. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minimum 2-3 póz maximum bármennyi
2018. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Deflohelp ***** válasza:
96%

Általában 2, esetleg 3 póz. Ha nagy a lendület, akkor 1 is elég.

A férfiaknak a kielégüléshez Paulo Coelho híres brazil író kisregénye szerint átlagosan 11 perc szükséges.

Orvosi és felvilágosító könyvek szerint a nők általában lassabban jutnak a csúcsra és tovább tart az izgalmi állapotuk, de személyes tapasztalataim ezt nem erősítették meg (és az ő orgazmusukról Coelhonak nincs irodalmi műve).

2018. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam Coelhokat, de tudom, hogy van nő, akinek 3 perc is elég, és van, akinek 25 sem sok, sőt. Azon sok múlik, hogy a nő képes-e többszörös orgazmusra, vagy egy is elég neki. Az előkészítésen is nagyon sok múlik, hogy mennyire van felizgulva. De a leginkább az számít, hogy mennyire kivánja a partnerét, érzelmileg. Fejben dől el!

Nincs szabály, nincs recept, és a pózok száma sem releváns. Van, akinek kitárólag egyféleképpen jó, és van, akinek több kedvence is van, ő nyilván váltogatni fogja. Ennek semmi jelentősége.


A maszti, ha nem sikerül pár perc alatt, akkor nem is kellett volna hozzákezdeni, akkor csak unaloműzésből volt. Akkor csináld, amikor fel vagy izgulva, sokkal jobb is, és hamarabb elélvezel.

Mindez csak az én véleményem, nincs túl nagy tapasztalatom, megengedem, hogy van, akinél másként van.

2018. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!