Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány vagyok. Az mitől lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok. Az mitől lehet, hogy valakinek az aktus fáj azaz a nemi szerve? Az lehet, hogy egy idő után nem bírja a pasi vagy a nő a partnere nedvét?

Figyelt kérdés
Vagy más oka lehet? MIt lehet ilyenkor tenni?

2018. máj. 30. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

olyan nincs, hogy nem bírja valaki a másik nedvét.

milyen fájdalom?

lehet mert nem vagy elég nedves, ettől fájhat.

lehet mert valamit elkaptál, és ég.

lehet valami felfázás is pl.amitől maga a hüvely is fájhat.

ha óvszerrel védekeztek, lehet allergiás is rá, bár az nem olyan fájdalom.

menj nőgyógyászhoz, az a biztos. 26nő

2018. máj. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
régóta együtt vagyunk és eddig nem volt gond Neki nem jó többnyire azt mondja h csípi
2018. máj. 31. 00:03
 3/11 A kérdező kommentje:
Félek,azt hittem,hogy megunt vagy valami de szerencsére ez nem igaz Csak egyszerűen fáj neki és nem tudom,hogy mitől :( ,hogy mégis mi lehet a baj
2018. máj. 31. 00:07
 4/11 anonim ***** válasza:
na most akkor kinek fáj? a pasidnak? akkor az valami fertőzés/gomba lehet. óvszer nélkül szexeltek?
2018. máj. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a legvalószínűbb, hogy összeszedett egy kis gombát, fiúknál sokszor tünetmentes, csak szex közben érzékennyé válik. bőrgyógyász ír fel kenőcsöt, canesten nem sokszor ér bármit is
2018. máj. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne,hogy ez nem fertőzés
2018. máj. 31. 04:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy ebben olyan biztos?
2018. máj. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mert csak velem van és ápolt stb. Eddig nem volt semmi gond
2018. máj. 31. 08:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ápolt ember is összeszedhet gombát. Nem csak gombát sok más betegséget is. Elég annyi, hogy nem piszoárhoz mész, hanem fülkébe és hozzáérsz a kilincshez, majd utána kézbe veszed közben a dolgokat. Bár szerintem sem gomba amúgy.

Szerintem vékonya bőre és érzékeny. Már tele lehet nagyon apró repedésekkel és kicsit lehet savas vagy. Nekem is volt ilyen gondom. Bár én nem foglalkoztam vele, mert ha elkapott a hév, akkor nem érdekelt a fájdalom. Az biztos, hogy minimalizálni kell azt, hogy az aktus előtt szárazon kézimunkázz rajta.

2018. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de aki annyira tàjékozott, hogy azt hiszi azért fàj valaki nemi szerve mert unja a partnert, az ne tegyen olyan kielentést, hogy biztos abban hogy nem fertôzés.
2018. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!