Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogyan kézimunkázto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan kézimunkáztok metélt farkon?

Figyelt kérdés
Nekem kb. 1 éve lett körül metélve, és teljesen jól sikerült. Nem csúnya, nem feszül, nem fáj álló helyzetben sem. Dugni nagyon jó így, teljesen jól működik és nem fáj egyáltalán. Mivel még a szexuális életem előtt lett megcsinálva, így nem tudom milyen lehet metéletlenül. Viszont egyetlen dolog volt, ami gondot okozott mind nekem mind a lányoknak. Nagyon nehezen tudom kiverni és a csajok is nehezen tudják kiverni, sok esetben nem is láttak még ilyet és meglepődnek. Olaj segítségével általában könnyebb volt a helyzet, de ilyenkor barátnőm volt. Azóta már nem vagyunk együtt, és sokszor megesett, hogy egy éjszakára vagy csak néhányra voltak csajaim, és ilyenkor nem volt ott a "segédeszköz" és nehéz volt nekik. Szóval azotól a lányoktól kérdezem, akik ebben már taasztaltak és tudják hogyan kell ezt csinálni, hogy nektek mi a technika? 19F
2018. jún. 9. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem konkrétan a kérdésedre válaszolok, de talán segíthet kicsit a problémádon. Lehet venni, kis csomagolásu, zacskos sikositot, ami olyan kicsit, hogy akárhol elfér. Akkor mint egy darab zsepkendo. Az elfér akárhol, kabát, táska, stb és ha szexre kerul a sok, csak elo kell kapni.
2018. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én metélt vagyok és minden kiegészítő nélkül simán ki tudom verni
2018. okt. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Nyál.....
2018. okt. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Régebben azt hittem a zsidó kultúra ezen találmánya hasznos, mert higéniailag korrektebb. De mint látjuk, olvassuk, a faroknak kell a bőrke!

Én azt javasolnám, hogy egy kis üveg paraffin olaj mindig legyen nálad, ha már meggondolatlanul körbemetéltetted magad! De a bőr előre gondlom most is húzható, így csak a huzogatás irányára kell kicsit jobban koncentrálni.

2018. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hátrányt nem nagyon fedeztem fel eddig. Együttlétnél vettem észre némi feszülést és enyhe érzéketlenséget. De ezek semmikepp sem olyan mértékűek hogy ne legyen jó a d.gás.
2018. okt. 11. 13:28
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! :)
2018. okt. 11. 13:29
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
sok nyál :)
2018. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

METÉLT!

Ezen besírtam! Ez nem levestészta kisgyerek! :-)

2018. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen érzékeny még valószínűleg, mert csak 1 éve csináltattad. Nekem is a mostani párom az első, akinek ilyen. Eleinte vicces volt, egy rövid ideig "bénáztam", vagy inkább csak óvatoskodtam - de mint kiderült, ő épp az ellenkezőjére vágyott. Hosszú évek alatt már hozzászokott a folyamatos ingerekhez, így sokkal erősebbek kellenek neki egy orgazmushoz. Néha magam is meglepődök, hogy mennyire vadul és durván csinálhatom, simán kifáradok és még fájdalmat sem okozok. Imádom amúgy, hogy ilyen és ahogy kinéz. Sokkal jobban tetszik, hogy nincs rajta bőr, pedig régebben másképp gondoltam. Habár még mindig fölösleges csonkításnak tartom, de amíg valakinek saját döntése, vagy egészségügyileg rászorul, addig rendben. Egyébként tényleg nem tudok mást tanácsolni én sem, minthogy bő nyál, mert szerintem semmi lényeges különbség nincs a kettő között ilyen téren.


21/L

2018. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
No de kérdem én miért nem nedvesedsz? 55 éves férfiként kérdezem. Én mindig bőségesen nedvesedtem, rég is és most is.
2018. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!