Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi önkielégítés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi önkielégítés közben az egyik ujját fel dugja a fenekébe és úgy veri ki magát akkor az bi hajlam lenne?

Figyelt kérdés
Csak nőkhöz vonzódom férfiakhoz nem a melegeket meg egyenesen ut.lom.

2018. jún. 10. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem feltétlen, sok férfi szereti, ha ujjazzák is szopás közben vagy nyalják a seggét és heterók. Nekem is volt egy csaj, aki egyszercsak szó nélkül elkezdte nyalni a hátsó felem mondom neki ezt hagyd abba azonnal, mert nekem kellemetlen ne hozd magad ilyen helyzetbe. Én pl. nem szeretem, ha egy nő ott akar babrálni, de mondom sok hetero férfi szereti ezt.
2018. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Hetero ferfi nem szereti ezt, a melegek szokása a s ggjaratukat wczesen kivul masra hasznalni...
2018. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

# 2


Akkor az a férfi se heteroszexuális, aki nővel közüsöl análisan?

2018. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen.
2018. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
én i szoktam maszti közbe
2018. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
hetero férfi nem alázza így még magát hogy a seg.. túrja
2018. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ez a nagy heterozás,de a prosztatamasszázst meg kihagyjátok mert FÉRFIAK vagytok!

A férfiaknál indokoltabb lenne mint egy nőnél ahol mártogatják páran mikor semmi értelme mivel náluk nincs ott semmi értelme.

2018. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!