Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú ideig szeretőt tartotta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideig szeretőt tartottam, küldtem ez idő alatt magamról azaz a farkamról elég sok képet. Ha merges5a csaj esélyes hogy elküldi a feleségemnek?

Figyelt kérdés
nők ti megtennetek ?
2018. jún. 10. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Remélem megteszi ha már ekkora gerinctelen féreg vagy. :D
2018. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Majd letagadod hogy a tied.


A feleséged gondolom úgysem latja túl sűrűn a farkad, plane állva

2018. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen miért nem a félrekefélés előtt kezdtél el gondolkodni?

Vagy annyira sürgős volt vele dugni, mint reggel sza.rni a WC-n?

2018. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen érzelmileg nulla emberek miatt (és itt most a nők és férfiak egyaránt benne vannak) nőnek fel a gyerekek általában csonka családban, és emiatt lesznek betegek, depressziósak, majd magukat okolják. Nem értik hogy apa meg anya miért mentek szét. Az ilyen ember minek köt házasságot. Az nem csak egy papír, meg buli hogy hú de király. Ha valaki azt nem gondolja komolyan ami egy életre szól abba ne vágjon bele. És persze vannak olyan esetek amikor mondjuk más a helyzet és megtörténik a válás de akkor legalább a felek nem hitegetik egymást hogy minden frankó. És nekem ebbe van belelátásom hidd el tudom miről beszélek. Egy undorító alak vagy. Ha van benned legalább egy fikarcnyi becsület bevallod ezt a feleségednek.
2018. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vele sokmindent megelhettem, azert lett a szeretőm. A feleségem megismeri a farkam, már csak azért is, mert látszik a képeken az otthonunk
2018. jún. 10. 14:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Silány indok.Miért vettél el egy olyan nőt, akivel nem élhettél meg olyan dolgokat, mint a szeretőddel?Azért, hogy utána megcsalhasd egy ócska kifogással?
2018. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nem olyan ritka dolog ez hogy a férj vagy a feleség szeretőt tart2
2018. jún. 10. 14:58
 8/10 anonim ***** válasza:

En nem tennem meg.

De tuti van olyan no aki minden sziv fajdalom nelkul elkuldene.

Tehat bizz benne,hogy a te szeretod nem az utobbi kategoriaba esik bele.😊

2018. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem ritka (sajnos), és neked is be kellett állni a sorba feltétlenül kérdező....

Ha ígértél fűt-fát a nőnek, akkor bizony lehet borítja a bilit.Az ilyen átverős, tisztességtelen alakok megérdemlik, sőt, ennél többet is.

2018. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez igaz amit a kileces irt.

Kerdes az,hogy te hogy alltal ehhez a dologhoz.

Atverted e ot.

Egyaltalan miert lenne rad merges?

Nyolcas voltam.

2018. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!