Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem szeret szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret szopni?

Figyelt kérdés

23-23 éves pár vagyunk, és 4 éve együtt. Az elején a párom (ő a lány) gyakran és látszólag élvezettel nyújtott nekem orálisan örömöt.


Már több, mint egy éve viszont egyáltalán nem. Amikor rákérdezek, vagy felhozom a témát, akkor állítja, hogy de, ő szereti és szeretné, sőt, fogja is csinálni, de amikor oda jutunk, automatikusan a vaginális szexre ugrik, és jön a "nem akarsz inkább megdugni?" szöveg.


Én neki rendszeresen csinálom, mert nagyon szereti, és én is, de ő nekem csak ígérgeti. Több, mint egy éve.


Én csinálok valamit rosszul? Mit tehetnék? Nekem hiányzik.


UI.: Bocsi a szóhasználatért.

UI.2: Tiszta, ápolt, borotvált vagyok, nem ezzel van gond.



2018. jún. 10. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondja, de nem szereti csinalni
2018. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
lehet most ápolt vagy, de lehet volt egy kellemetlen élménye ami miatt undorodik tőle, vagy esetleg zavarta, hogy nem kölcsönös a dolog
2018. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Olvass. Mindig kölcsönös volt, sőt, én csináltam előbb mindig, de most csak én csinálom. Ja és mindig is tiszta és ápolt voltam
2018. jún. 10. 17:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak ő tudna választ adni.Valami kellemetlen élménye lehetett.
2018. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Ellustult, mert tudja, hogy ő úgy is megkapja a magáét, ráadásul nem gondolja, hogy neked ettől rosszabb.
2018. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
biztos van egy lyukas foga, amit nem akar bizergálni!
2018. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár én is nő vagyok, egyet kell értenem az utolsó elötti válaszolóval aki azt írta hogy ellustult. Nekem is volt ilyen.

Őelőtte soha senki sem nyalt ki, pont olyan bunkókkal kerültem össze akik finnyásak voltak. Ő meg mindig csinálta nekem. De mikor már jóideje együtt jártunk, tudtam hogy én úgyis kapok, és már nem volt kedvem adni, és én is olyanokat mondtam hogy "inkább dugjunk"...

És igen, az elején se szerettem szopni, csak megtettem mert féltem hogy akkor nem kapom vissza. Na meg szerettem látni a fején az örömöt :) De ugyanúgy mint a kapcsolat más részeiben, itt is ellustul az ember...Bevallom nagy hiba volt, egy kapcsolatért mindig tenni kell...


Én azt ajánlom neked kérdező, hogy ülj le vele, beszéljétek meg. Ne támadd le hogy márpedig szopjál vagy nem nyallak ki, hanem mond el ezt amit nekünk, hogy mire odajuttok, nem teszi meg, ígérgeti csak és neked ez hiányzik már nagyon. Ha nem veszi a lapot, akkor tényleg ne nyald ki többet. Majd csak rájön hogy ő a hibás.

2018. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm! Nem terveztem letámadni persze :D
2018. jún. 10. 18:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A világon mindig minden változik.

Ő is.

2018. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom hol eltek... komolyan ha nem kapod meg az oralis szexet akkor az a megoldas hogy ti sem csinaljatok ? Joforman ez zsarolas. Hat na ezert van a tobbsegnek ilyen surun uj partnere. Betegek!!
2018. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!