Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek az már nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az már nagyon beteges a pasitól, ha a barátnőjével szedeti a fogamzásgátlót, és még aktusnál óvszert is használ?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha van az egyik, hülyeség a másik.
2014. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Betegesnek nem mondanám, de fölösleges.
2014. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem bízik a barátnőben, vagy a fogamzásgátlókban, így maximum azt a részét tartom betegesnek, hogy nem bízik a barátnőjében, de egyébként nem. Ha így teherbe esik a csaj, legalább biztos lehet benne, hogy nem tőle van.
2014. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen, de normális viszonyban olyan sincs, hogy szedeti. hanem megegyeznek róla. mikor én szedtem, eszembe se jutott így nézni rá, nem erőltette a kedvesem, csak logikusnak tűnt. és mikor úgy éreztem, hogy nem tesz jót, azonnal abbahagytam, és áttértünk a gumira.
2014. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az gáz, ha szedeti, nem pedig a csaj saját akaratából, saját döntés alapján szedi.


Abban viszont semmi problémát nem látok, hogy duplán védekeznek.

Nyilván semmiféleképpen nem akar gyereket, és ezt a legtöbb fiatallal ellentétben nem azzal akarja elintézni, hogy "majd elveteti", hanem inkább ő is védekezik.

2014. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kicsit beteges. felesleges hormonokkal tömni magát a nőnek, ha ki se élvezhetik, hogy milyen ha nem egy gumidarabon keresztül érintkeznek.
2014. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
szóval számodra beteges az, aki nem egy felelőtlen hülyegyerek?
2014. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

az hol felelőtlenség, ha csak óvszerrel VAGY csak fogamzásgátlóval védekeznek? senki nem mondta, hogy csak úgy durr bele minden nélkül. de ez a másik véglet, amit a józan ész nem indokol. mindkét módszernek közel 100% a hatásfoka, ha helyesen alkalmazzák őket, szinte kizárt, hogy a nő teherbe essen.

ráadásul az óvszer az élvezeti értékből von le, a gyógyszer pedig annyira nem tesz jót a szervezetnek. szóval inkább az a felelőtlenség, hogy hormonokkal tömi tele a nőjét, amikor már amúgyis garantált a védelem. nézőpont kérdése.

2014. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
de ha annyira aggódtok, akkor óvszer helyett bőven megteszi a megszakításos (tabi mellett persze).
2014. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem beteges,csak óvatos :) ha nem akar gyereket a nőtől,akkor jólteszi!


ki tudja a nő szedi-e rendesen! a biztos,ha a férfi is védekezik

2014. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!