Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14,5 cm jó méretnek számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14,5 cm jó méretnek számít vagy kicsi?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt szexuális kapcsolatom, ezért nem tudom, hogy megfelelő-e a méretem. Kicsi vagyok vagy jó? 18/F

2018. jún. 10. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jó!

És milyen vastag?

2018. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Átlagos, vagy picivel átlag alatti. Szaporodásra képes vagy, szóval no para.
2018. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Kicsinek számit!

Nekem is 15 cm sajna és igen volt nő aki kicsinylette !!

2018. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
ahahah hát az jó kicsi, sok sikert a nő kereséshez szükséges lesz rá, ha legalább vastag az sokat dob a dolgon de nem hiszem (tapasztalat szerint akinek rövid volt annak vékony is) xdd
2018. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Sokáig én is kicsinek tartottam 18-26éves korom között rövidebb volt és vékony szerintem még 4cm sem volt,emlékszem ahogy mértem.

Sokat tornáztattam masszíroztam már kamaszkoromban is.

40+ éves koromra hosszabb lett

Másfél markosból kettő+ markosra és 4,3

2018. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem meg lehet növelni bár sok munka van vele.Az a rossz hogy a sok csoda reklám szkeptikussá teszi az embereket.

A természeti népek tudása környékén kéne kutakodni.

2018. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Ez átlagos hossz. Ha tartozik hozzá átlag vastagság is (4-4,5cm) akkor legalább neked nem lesznek gondjaid...
2018. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Átlagos hossz. Inkább a forma, ami számít.
2018. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagy titokba avatlak be: a nők nem egyformák!!

Aki szűk, rövid hüvelyű, annak talán még sok is leszel, aki átlagos, az elégedett lesz veled, és van olyan, akinek ez nem lenne sok, bár azt alig hiszem, hogy túl kevés lenne.

Csakhogy a szex is fejben dől el: ha van szenvedély köztetek, az mindent felülír.

Szűz létedre teljesen fölöslegesen idegesíted magad ezzel, előbb próbáld ki, mit tudsz ezzel összehozni. Ha igyekszel a lány kedvében járni, akkor tökéletes lesz a méreted, garantálom.

2018. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Voltam szűk mély hüvelyű nővel..
2018. jún. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!