Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kicsinek látom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsinek látom a péniszemet és emiatt nem merek ismerkedni sem. Tényleg ennyire kicsi lenne?

Figyelt kérdés
Olyan 13-14cm lehet talán. Nagyon kicsinek látom és úgy érzem emiatt kinevetnének. Ami még megkeseríti az életemet az az, hogy egy jó ideje fel sem áll rendesen vagy szinte semennyire sem. Ha néha fel is áll az sem tart sokáig. Annyi szégyellem, hogy a szex sem hiányzik emiatt. Így is egy szerencsétlen vagyok és ez végképp nem hiányzott.

2018. jún. 2. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

A 13-14 centi pont az átlagos kategóriába tartozik.

Rengeteg, rengeteg, rengeteg nőnek meg átlagos méretű hüvelye van.

Gondolom a kókadtság meg a depressziódból fakad.

Nem a farkad mérete miatt utasitanának el a nők, hanem amiatt a letargia miatt, ami a kérdésedből is árad.

2018. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egyáltalán nem kicsi a péniszed, átlagos méretű lehet.

Tehát szedd össze magad és ne görcsölj ilyesmin 😊

2018. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Barátomnak is ekkora, és szerintem pont jó. Ha lehetne kívánni neki nagyobbat, nem tennem. Tökéletesen kitudok vele elégülni. Igaz, o volt nekem az első és szűk is voltam, de ezenfelül rendkívül megvagyok vele elégedve.

A merevedési probléma szerintem a társadalom által megformált hamis véleményekre vezethető vissza. Hidd el, lesz lány akinek a peniszeddel együtt leszel tökéletes :) ne agyalj ezen. 20/L

2018. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hiába próbálok pozitívabb lenni és elfogadni olyannal amilyen de ha rá nézek rögtön elmegyek a maradék kedvem is. Ezért is szoktam nagyon ritkán maszturbálni.
2018. jún. 2. 19:57
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem saját magadnak kell hogy megfeleljen a péniszed, hanem a párodnak, és ne nézegesd.
2018. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Ha azt nézed hogy a hüvely hossza. 10-11 cm hosszú.

A tiéd rettentőn határeset...

2018. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

#6

Ez h.lyeség, a hüvely tágul, ezért képes befogadni 20 cm-es péniszt, ha csak 10 cm, akkor szerinted mégis, hogy szülnek a nők gyereket?

2018. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Nincs azzal semmi baj ha akkora. Az enyém is kb ennyi, de én már biztos jóval idősebb vagyok nálad , és eddig ezért senki nem panaszkodott.

Olyan volt már többször is hogy alig tudtam lerázni, szakitani a csajjal mert ő nagyon akart velem lenni.

Szerintem veled lelkileg van baj.

2018. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mi lehet a lelki bajom?
2018. jún. 2. 21:01
 10/21 anonim ***** válasza:
Kép?
2018. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!